Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 квітня, 03:43:26

Платників податків навчали податковій грамоті

05.03.2018   13:51Агенцiя

На семінарі, що відбувся в приміщенні Чернігівської ОДПІ, платникам податків розповідали про порядок визначення суми ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету, відшкодуванню на рахунки платника та строки проведення розрахунків.

З таким питанням виступила начальник відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Ірина Соболева. Вона повідомила, що з початку року на рахунки платників повернуто майже 300 млн.грн. ПДВ, що в 2 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Тему ПДВ продовжила Олена Протченко, заступник начальника відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ. В деталях вона розповіла про систему електронного адміністрування податку на додану вартість, яка забезпечує автоматичний облік сум цього податку в розрізі платників.

Заступник начальника  управління податків і зборів з юридичних осіб - начальник відділу адміністрування податку на прибуток Тамара Пищур розповіла про податок на прибуток, та на що варто звернути увагу платникам у 2018 році.

Йшлося на семінарі і про особливості оподаткування юридичних осіб у 2018 платою за землю. Про це повідомила Людмила Гординська, начальник відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати і місцевих податків.

Також розглядали актуальні питання справляння податків і зборів з фізичних осіб та Декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. З даних питань інформувала платників головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Алла Супрун.

В ході семінару, його учасники мали змогу поставити запитання лекторам та отримати кваліфіковані відповіді від досвідчених фахівців фіскальної служби області.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини