Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 лютого, 16:49:42

Спеціальна комісія вивчає можливість замовлення комплексної експертизи по школі № 10

28.02.2018   10:47

У Чернігівській міській раді відбулося засідання комісії з вивчення питання технічного стану прибудови вбиралень до основної будівлі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 та можливої її подальшої експлуатації за цільовим призначенням.

Засідання провів голова комісії - депутат міської ради Сергій Кирієнко.

Комісія працює з січня поточного року, у її складі – депутати і представники профільних підрозділів міської ради та члени батьківського комітету школи № 10.

Сьогодні члени комісії дійшли згоди в тому, що подальше вивчення питання доцільності експлуатації будівлі школи №10 потрібно доручити управлінню капітального будівництва міської ради. Воно повинно сформувати та остаточно надати міській раді економічно обґрунтовані пропозиції і рекомендації.

 Зокрема, комісія доручила начальнику управління капітального будівництва міської ради з’ясувати питання щодо замовлення комплексної експертизи прибудови школи та її приблизної вартості. Від експертизи очікують остаточну відповідь про можливість або неможливість подальшої експлуатації прибудови.

Експертизу планується замовити у Державному підприємстві «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій». Це та сама державна установа, яка проводила експертизу гуртожитку по вул. Попудренка № 16 у Чернігові.

Як відомо, на сьогодні школа № 10 проводить навчальний процес у безпечному приміщенні -  школи № 6. 


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини