Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 листопада, 21:06:52

Чернігівська молодь знає, що протидіяти корупції потрібно разом

23.02.2018   08:20Агенцiя

Більше 100 студентів Чернігівського національного технологічного університету активно долучились до 4 дискусій «Разом здолаємо корупцію!», які організувала ГО «Чернігівський Центр Прав людини» 21 та 22 лютого в Чернігові.

Антикорупційні дискусії мають на меті спонукати молодь замислилися чому необхідно знизити толерантність до корупції та мотивувати молодь до свідомої участі в антикорупційної діяльності.

На заходах за системою «рівний-рівному» молодь активно обговорювала наступні теми:
• Як Ви ставитесь до проблеми корупції?
• Який Ваш досвід щодо корупції?
• Як можна протидіяти корупції?
• Чи ефективні існуючи механізми боротьби з корупцією?
• Чи готові Ви долучитись до антикорупційної діяльності?
• Як реагувати та впливати на явище корупції?

Після дискусії студенти дійшли висновку, що діяльність виключно у власних інтересах, не враховуючи інтереси суспільства, не сприятиме подоланню тієї чи іншої проблеми. Діяти потрібно разом, а роль кожного з нас полягає у готовності співпрацювати та переконувати інших.


Чернігівський Центр Прав Людини

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини