Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 18:46:27

Ніжинська молодь знизила толерантність до корупції

19.02.2018   18:04

Більше 50 студентів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Ніжинського агротехнічного інституту стали активними учасниками 2 дискусій «Разом здолаємо корупцію!», які організувала ГО «Чернігівський Центр Прав людини» 19 лютого в місті Ніжин.

Молоде покоління доволі толерантно ставиться до хабарництва і вважає його швидким і зручними способом розв’язання проблем. В багатьох випадках люди віддають перевагу корупційним методам вирішення проблеми через брак інформації щодо законних шляхів рішення та відсутність знань про свої права та механізми їх захисту.

Як це не прикро, але ніхто особисто не замислюється про власну відповідальність за катастрофічні показники рівня корупції. Така позиція молоді, якій творити майбутнє країни, звично віддаляє перспективу подолання корупційних відносин у суспільстві.

На заходах за системою «рівний-рівному» молодь активно обговорювала наступні теми:
• Як Ви ставитесь до проблеми корупції?
• Який Ваш досвід щодо корупції?
• Як можна протидіяти корупції?
• Чи ефективні існуючи механізми боротьби з корупцією?
• Чи готові Ви долучитись до антикорупційної діяльності?"

Працюючи в командах, студенти визначали, як спонукати молодь замислилися чому необхідно знизити толерантність до корупції та як мотивувати молодь до свідомої участі в антикорупційної діяльності.

Дискусії допомогли молоді покращити компетенції протидії хабарництву. Загалом захід відбувся у дружній атмосфері. Як організатори, так і учасники залишилися задоволеними від проведеної роботи та вмотивованими до свідомої участі в антикорупційної діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини