Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 23:56:12

Сільгоспвиробникам розповіли про сучасні технології вирощування рослин, державну підтримку агросектору та зміни в законодавстві

15.02.2018   11:10Агенцiя

Біологічні аспекти сучасних аграрних технологій – тема семінару, який 14 лютого провели представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації й Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України (НААН) для сільгоспвиробників області.

У ході обговорення в.о. директора Департаменту АПР Чернігівської ОДА Олег Крапивний розповів учасникам заходу про заплановану цьогоріч державну підтримку аграрного сектору та надав роз’яснення по кожному напрямку.

Про біологічні аспекти сучасних аграрних технологій, значення бобових у сучасних технологіях вирощування сільськогосподарських культур та економічну оцінку застосування засобів біологізації в сучасних аграрних технологіях розповіли науковці Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

Крім того, учасники семінару розглянули такі актуальні питання, як зміни в законодавстві у сфері насінництва та розсадництва, дотримання вимог при проведенні ветеринарно-санітарних заходів, а також впровадження пест-контролю і пест-менеджменту.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.