У Чернігові стартували семінари-тренінги з написання проектів
Як підготувати конкурсні заявки для проектів Європейського Союзу із секторальної підтримки, дізнавалися учасники першого тематичного семінару-тренінгу, що відбувся 8 лютого у Чернігові.
Організатори — Департамент економічного розвитку ОДА та регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування.
Представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальні за підготовку проектів регіонального розвитку для участі в конкурсі, ознайомилися з п’ятьма відповідними програмами, що фінансуються в рамках секторальної бюджетної підтримки. Також отримали інформацію щодо нормативно-правового забезпечення проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку.
Крім того, увагу учасників заходу акцентовано на особливостях, ключових моментах, в тому числі і труднощах, з якими зіткнулися розробники проектів від Чернігівської області під час першого конкурсу.
Наприкінці лютого планується проведення другого семінару за участі радника з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми "ULEAD з Європою".
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.
Посилення підтримки Чернігівщини: на зустрічі з представниками фонду «ТІМ4ЮА» визначили напрями співпраці 08:27
Днями у Чернігові відбулася робоча зустріч із представниками благодійного фонду «ТІМ4ЮА», під час якої обговорили актуальні гуманітарні потреби Чернігівщини та визначили основні напрями подальшої співпраці.