Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 19:56:52

У восьми медичних закладах міста буде проведений енергоаудит будівель

01.02.2018   10:15

31 січня на 27-й сесії 7-го скликання Чернігівська міська рада уповноважила Управління охорони здоров’я міської ради на отримання місцевої фінансової допомоги на проведення енергоаудитів будівель медичних закладів Чернігова та бути замовником зазначених послуг.

Енергоаудит буде проведений у восьми закладах охорони здоров’я в рамках співпраці з проектом «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується GIZ.

Заклади, в яких буде проведений енергоаудит:
- Чернігівська міська лікарня №1 Чернігівської міської ради;
- комунальний лікувально-профілактичний заклад Чернігівської міської лікарні № 3 Чернігівської міської ради;
- лікарня № 4 Чернігівської міської ради;
- пологовий будинок Чернігівської міської ради;
- дитяча поліклініка № 1 Чернігівської міської ради;
- дитяча поліклініка № 2 Чернігівської міської ради;
- міська стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради;
- дитяча стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради.

Згідно з прийнятим рішенням Управлінням охорони здоров’я буде здійснено закупівлю послуги з проведення енергоаудитів будівель та укладено відповідні угоди з організаціями – переможцями.

Фінансування для проведення цих заходів буде здійснюватися на умовах співфінансування з проектом «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»: 70% - з боку проекту та  30% - міські кошти. З міського бюджету будуть виділені кошти в обсязі до 200 тис грн.

Нагадуємо, що в Чернігові в травні 2017 року було підписано Меморандум про співробітництво між Чернігівською міською радою та проектом «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). У рамках цієї співпраці в 2017 році вже було проведено енергетичний аудит будівель Чернігівської міської лікарні № 2 Чернігівської міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).