Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:14:02

Ситуацію з будівлею ЗНЗ № 10 м. Чернігова вивчатиме спеціальна комісія

01.02.2018   08:20

У Чернігові буде створена спеціальна комісія, яка в майбутньому контролюватиме ситуацію щодо відновлення навчально-виховного процесу в загально-освітньому навчальному закладі № 10.

Доручення про підготовку відповідного розпорядження дав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час засідання 27-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання.

На початку пленарного засідання до керівництва та депутатів міської ради звернулися батьки дітей, які навчаються у цьому навчальному закладі, з питанням вирішення подальшої долі школи.

Депутати міської ради запропонували створити комісію і до її складу також включити представників батьківського комітету цього навчального закладу.

Міський голова зазначив, що до складу комісії входитимуть по одному представнику від кожної політичної партії. Він також вніс пропозицію, що цю комісію очолюватиме депутат міськради від Чернігівської міської організації політичної партії "ДемАльянс" Сергій Кирієнко.

Владислав Атрошенко пояснив:
- Ситуація зі школою № 10 є надзвичайною. Ми вчасно замовили дослідження, у зв’язку з зовнішнім виглядом будівлі школи, а організація, яка вивчала цю ситуацію, затягнула час через вивчення ґрунтів. Саме тому навчання було призупинене під час навчального року, адже відповідний висновок був зроблений не в серпні, а в січні.

Маючи висновок експертної організації щодо 4-ї ступені аварійності цієї школи, жодний посадовець не прийме рішення щодо допущення дітей у цю школу, тому що це кримінальна відповідальність.

Міський голова також запевнив, що батькам не потрібно хвилюватися, школа не буде закрита. Після проведення відповідних процедур вона буде відновлена, але це не буде так швидко. Відновлюватимуться й інші навчальні заклади міста.

Депутат міської ради, начальник управління освіти Василь Білогура відмітив, що на сьогоднішній день управлінням відправлені листи до проектних та експертних організацій щодо проведення оцінки та експертизи основної будівлі школи, а також надання пропозицій щодо вартості відновлюваних робіт.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).