Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 15:52:31

Ситуацію з будівлею ЗНЗ № 10 м. Чернігова вивчатиме спеціальна комісія

01.02.2018   08:20

У Чернігові буде створена спеціальна комісія, яка в майбутньому контролюватиме ситуацію щодо відновлення навчально-виховного процесу в загально-освітньому навчальному закладі № 10.

Доручення про підготовку відповідного розпорядження дав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час засідання 27-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання.

На початку пленарного засідання до керівництва та депутатів міської ради звернулися батьки дітей, які навчаються у цьому навчальному закладі, з питанням вирішення подальшої долі школи.

Депутати міської ради запропонували створити комісію і до її складу також включити представників батьківського комітету цього навчального закладу.

Міський голова зазначив, що до складу комісії входитимуть по одному представнику від кожної політичної партії. Він також вніс пропозицію, що цю комісію очолюватиме депутат міськради від Чернігівської міської організації політичної партії "ДемАльянс" Сергій Кирієнко.

Владислав Атрошенко пояснив:
- Ситуація зі школою № 10 є надзвичайною. Ми вчасно замовили дослідження, у зв’язку з зовнішнім виглядом будівлі школи, а організація, яка вивчала цю ситуацію, затягнула час через вивчення ґрунтів. Саме тому навчання було призупинене під час навчального року, адже відповідний висновок був зроблений не в серпні, а в січні.

Маючи висновок експертної організації щодо 4-ї ступені аварійності цієї школи, жодний посадовець не прийме рішення щодо допущення дітей у цю школу, тому що це кримінальна відповідальність.

Міський голова також запевнив, що батькам не потрібно хвилюватися, школа не буде закрита. Після проведення відповідних процедур вона буде відновлена, але це не буде так швидко. Відновлюватимуться й інші навчальні заклади міста.

Депутат міської ради, начальник управління освіти Василь Білогура відмітив, що на сьогоднішній день управлінням відправлені листи до проектних та експертних організацій щодо проведення оцінки та експертизи основної будівлі школи, а також надання пропозицій щодо вартості відновлюваних робіт.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.