Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:10:38

Психологи ДСНС провели тренінг-заняття з надання психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій

30.01.2018   07:48

29 січня у Чернігові психологи Управління ДСНС України у Чернігівській області в рамках проекту «Налагодження психосоціальної підтримки та забезпечення психічного здоров'я в Україні» та на запрошення громадської організації «Дороговказ» провели тренінг-заняття щодо «Керівництва Міжвідомчого постійного комітету з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій».

Учасниками тренінгу стали представники органів влади, центрів психосоціальної підтримки, навчальних закладів, практикуючі психологи та представники громадських і волонтерських організацій Чернігівської області.

В ході заняття розглянуте практичне застосування основних положень документу «Керівництва Міжвідомчого постійного комітету з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій». Крім того, психологи ДСНС надали поради щодо практичних дій у змодельованій кризовій ситуації в осередку надзвичайної події.
Учасники вправлялись в навичках надання допомоги особам у стані дистресу, внаслідок впливу кризової події, а також забезпечення базової практичної підтримки без заподії подальшої шкоди постраждалим. Присутні активно брали участь у практичних завданнях тренінгу та виконували завдання з надання громадянам після важкої стресової події гуманної, підтримуючої та практичної допомоги з повагою до їхньої гідності, культури і можливостей.

Отриманий під час тренінгу досвід, надав змогу всім підвищити свої навички у наданні екстреної психологічної допомоги за міжнародними стандартами.

На завершенні зустрічі учасники заходу мали можливість проаналізувати проблеми, що виникають у повсякденній діяльності, обговорили можливі шляхи їх ліквідації, а також отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.


Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).