Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 09:43:34

Рятувальники Варвинського та Чернігівського районів провели нараду з директорами шкіл та навчали учнівську молодь правилам безпечної поведінки

27.01.2018   14:06Агенцiя

Як поводитись в надзвичайній ситуації, що потрібно робити, аби її не допустити, як допомогти людям, що потрапили в біду.

Цим життєво важливим правилам необхідно навчати дитину з раннього віку і тоді в майбутньому, вона не стане винуватцем у виникненні тієї чи іншої надзвичайної ситуації та зможе захистити себе й оточуючих від небезпеки. Саме з цією метою рятувальники проводять у закладах освіти профілактичні заходи.

26 січня фахівці Варвинського та Чернігівського районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області провели пізнавальні уроки серед учнів Варвинської районної гімназії та Роїщенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня. Крім того, надзвичайники Варвинського району прийняли участь у спільній нараді з директорами загальноосвітніх шкіл району.

Під час класно-групових занять з дітьми рятувальники ознайомили їх з правилами безпечної поведінки у побуті, при перебуванні на вулиці, в школі, під час розваг та відпочинку на водоймах взимку. Також доведено алгоритм дій під час виявлення пожежі, вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Фахівці ДСНС продемонстрували правильність дій гасіння пожеж за допомогою вогнегасника, розповіли не лише як уникнути лиха, але й як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події. В ході бесід фахівці надали учнівській молоді листівки з питань безпеки життєдіяльності та відповіли на численні запитання.

В ході проведення наради з директорами закладів освіти Варвинського району обговорені питання проведення просвітницької роботи та спільних заходів, направлених на убезпечення життя та здоров’я дітей і персоналу, а також недопущення виникнення пожеж і надзвичайних подій.

На завершення рятувальники подякували освітянам за тісну взаємодію та висловили сподівання, що така співпраця дозволить не допустити випадків дитячого травматизму.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини