Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:26:02

Національно-патріотичне виховання - в центрі уваги посадовців та науковців Івано-Франківської, Миколаївської та Чернігівської областей

25.01.2018   09:57Агенцiя

24 січня вперше Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання провела своє засідання спільно з колегами та однодумцями з інших регіонів України у форматі веб-конференції на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Участь у заході взяли заступник голови обласної ради, член Координаційної ради Арсен Дідур, заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха, заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч, директор Чернігівського ЦППК Володимир Бойко, науковці та громадські активісти. До спілкування через веб-зв’язок долучилися також члени координаційних рад із питань національно-патріотичного виховання при Івано-Франківській, Миколаївській обласних державних адміністраціях, викладачі ВНЗ, представники громадських організацій.

Вітаючи учасників засідання, Арсен Дідур наголосив на важливості даного заходу, який відбувається в переддень 100-річчя подій під Крутами. За словами посадовця, нині ми повинні не лише провести аналогію цього історичного бою з сьогоднішніми подіями, але й зрозуміти – чому ні тоді, ні зараз ми не можемо гідно відстояти власну незалежність.
- У нас повинно бути спільне розуміння того, що подолати будь-якого агресора і гідно відповісти на виклики часу можна лише об’єднавши зусилля народу, влади, громадськості – усіх, кому небайдужа доля України, - підкреслив заступник голови обласної ради.

Під час засідання також йшла мова про роль та значення подій доби Української революції 1917–1921 років у національній та місцевій історичній пам’яті; форми та методи націонал-патріотичного виховання дітей та молоді.

В рамках заходу обговорено шляхи залучення громадськості до роботи координаційних рад із питань національно-патріотичного виховання при місцевих органах виконавчої влади, можливості налагодження співпраці областей України з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки».


Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).