Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 01:02:08

Національно-патріотичне виховання - в центрі уваги посадовців та науковців Івано-Франківської, Миколаївської та Чернігівської областей

25.01.2018   09:57Агенцiя

24 січня вперше Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання провела своє засідання спільно з колегами та однодумцями з інших регіонів України у форматі веб-конференції на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Участь у заході взяли заступник голови обласної ради, член Координаційної ради Арсен Дідур, заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха, заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч, директор Чернігівського ЦППК Володимир Бойко, науковці та громадські активісти. До спілкування через веб-зв’язок долучилися також члени координаційних рад із питань національно-патріотичного виховання при Івано-Франківській, Миколаївській обласних державних адміністраціях, викладачі ВНЗ, представники громадських організацій.

Вітаючи учасників засідання, Арсен Дідур наголосив на важливості даного заходу, який відбувається в переддень 100-річчя подій під Крутами. За словами посадовця, нині ми повинні не лише провести аналогію цього історичного бою з сьогоднішніми подіями, але й зрозуміти – чому ні тоді, ні зараз ми не можемо гідно відстояти власну незалежність.
- У нас повинно бути спільне розуміння того, що подолати будь-якого агресора і гідно відповісти на виклики часу можна лише об’єднавши зусилля народу, влади, громадськості – усіх, кому небайдужа доля України, - підкреслив заступник голови обласної ради.

Під час засідання також йшла мова про роль та значення подій доби Української революції 1917–1921 років у національній та місцевій історичній пам’яті; форми та методи націонал-патріотичного виховання дітей та молоді.

В рамках заходу обговорено шляхи залучення громадськості до роботи координаційних рад із питань національно-патріотичного виховання при місцевих органах виконавчої влади, можливості налагодження співпраці областей України з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки».


Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини