Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:20:10

Вперше за багато років у Чернігові планують відновлювати ігрові та спортивні майданчики у закладах освіти міста

20.01.2018   09:03

У поточному році в Чернігові вперше за багато років розпочнуть реставрацію, а подекуди й повну заміну дитячих ігрових та спортивних майданчиків у дитячих садках та школах міста. Відповідний проект Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків закладів освіти міста Чернігова на 2018-2020 роки погодив виконавчий комітет міської ради 18 січня.

На 2018 рік цим проектом заплановано відновити ігрові майданчики у найбільших дитячих садочках міста, які налічують по 14 груп кожен: № 1, 4, 22. На це з міського бюджету передбачено спрямувати 1 млн грн. Також, до проекту Програми включено відновлення фізкультурно-спортивного комплексу у школах №28, 29 на загальну суму 2 млн грн.

Під час обговорення питання на засіданні виконкому зазначено, що більшість ігрового та спортивного обладнання  на території садочків та шкіл міста була встановлена ще під час будівництва цих закладів освіти.

Міський голова зауважив, що багато ігрових та спортивних майданчиків у школах та дитячих садках стали несучасними, не мають привабливого вигляду, а їх функціональні можливості залишаються під великим питанням. Окрім того, необхідність заміни такого обладнання пов’язана з питаннями безпеки дітей.

Управлінням освіти Чернігівської міської ради були обстежені існуючі дитячі ігрові та спортивні майданчики, які знаходяться на території закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста, та проаналізований їх стан і потреби в їхньому оновленні або повній заміні.

Реалізація Програми розрахована на 3 роки. На це у міському бюджеті проектом передбачені кошти у загальному обсязі 12 млн грн.

Кількісна та адресна прив’язка для встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків у 2019-2020 роках буде визначатися міським управлінням освіти та затверджуватися  рішенням Чернігівської міської ради.

За інформацією начальника Управління освіти міської ради станом на 01.09.2017 року в закладах дошкільної освіти комунальної форми власності виховуються 11 600 дітей, а у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності навчаються 27 244 учнів.

Виконком доручив Управлінню освіти Чернігівської міської ради внести Програму на розгляд міської ради.

Управління освіти щороку інформуватиме Чернігівську міську раду про хід виконання Програми.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини