Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 17:03:39

Навчаються держслужбовці

19.06.2012   15:39

Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалося навчання новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій за професійною програмою підвищення кваліфікації (друга сесія).

У відкритті заходу взяв участь заступник директора Центру Петро Підгайний.

Протягом тижня слухачі матимуть змогу послухати представників обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головного управління праці і соціального захисту населення облдержадміністрації, Управління держаної служби Головдержслужби України в Чернігівській області, Українського інституту національної пам’яті, Північно-східного регіонального Центру страхового фонду документації і також прослухають ряд лекцій, на яких будуть висвітлені питання запобігання торгівлі людьми та соціальні аспекти вирішення цієї проблеми; трудових правових відносин, стресу у роботі державного службовця, енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії – застосування європейського досвіду в Україні, соціального партнерства як фактора стабілізації ситуації на ринку праці.

Також у слухачів буде можливість взяти участь у засіданні за “круглим столом” на тему: “Значення Конституції України у розбудові демократичної незалежної держави та її консолідуюча роль у розвитку в Україні громадянського суспільства”, який проведуть Володимир Бобруйко – заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області, Інна Кебець – завідувач сектора правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та систематизації законодавства Головного управління юстиції в Чернігівській області, магістр державного управління.
Завершиться друга сесія навчання комп’ютерним тестуванням, що допоможе об’єктивно оцінити якість знань, засвоєних під час двох сесій.
 

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини