Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 12:25:20

Обласна науково-практична конференція в рамках українсько-польського проекту “Лідери освітніх ініціатив”

29.10.2011   12:24Агенцiя

27 жовтня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в рамках українсько-польського проекту “Лідери освітніх ініціатив” відбулась обласна науково-практична конференція “Зміни в освіті. Самооцінювання школи”.

У заході взяли участь 35 осіб, у тому числі:
– лідери підтримки Міжнародного проекту в Чернігівській області (В.М.Тандура, в.о. ректора ЧОІППО імені К.Д.Ушинського, к.і.н., доцент; Н.В.Коленченко, методист ОІППО);
– група обласних лідерів змін (І.П.Кончиц, методист ОІППО, координатор проекту в Чернігівській області; О.П.Мокрогуз, доцент ОІППО, к.п.н.; Т.П.Донець, заввідділом ОІППО);
– районні (міські), шкільні лідери змін – учасники обласних семінарів-тренінгів (21 особа);
– автори проектів самооцінювання, педагоги ЗНЗ області (9 осіб).

На зібранні були присутні представники ЗМІ (Чернігівське обласне телебачення).
Роботу конференції розпочав в.о. ректора В.М.Тандура. Він акцентував увагу учасників конференції на відмінностях систем освіти України і Польщі.

Координатором проекту в Чернігівській області (Кончиц І.П.) було надано інформацію стосовно поетапності реалізації проекту в Чернігівській області, проаналізовано конкурсні матеріали учасників конференції.

В ході пленарного засідання відбулась презентація кращі проектів самооцінювання. Учасники зустрічі мали можливість ознайомитись з конкурсними матеріалами (було організовано виставку робіт), обговорити проблемні питання організації та проведення процедури самооцінювання в ЗНЗ області.

Відповідно до програми роботи конференції (додаток 1) на секційних засіданнях районні лідери змін презентували свою роботу щодо підготовки лідерів змін на місцях, залучення педагогічних працівників ЗНЗ до впровадження в практику процедури самооцінювання тощо.

По закінченні конференції дипломами ЧОІППО імені К.Д.Ушинського було нагороджено переможців, учасників конкурсу проектів самооцінювання та найактивніших районних (міських) координаторів проекту.

За попередньою домовленістю з організаторами проекту на міжнародному рівні, автори кращих проектів (переможці, які зайняли І місце) з 14 по 18 листопада 2011 року відвідають республіку Польща, де стануть учасниками Міжнародної конференції. Згідно з наказом ОІППО від 19.10.2011 №96 (додаток 2) дипломами ОІППО за зайняте І місце нагороджено:
Кравченка Сергія Вікторовича, заступника директора Ладанської гімназії Прилуцької районної ради;
Чернякову Світлану Миколаївну, завідуючу НМЦ управління освіти Прилуцької міської ради.

За результатами конкурсу проектів планується видати методичні рекомендації з досвіду роботи педагогів Чернігівської області щодо проведення самооцінювання в ЗНЗ області.

http://osvita.cn.ua/News/lidery_osvitnih_iniciativ_zmini_v_osviti.html

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини