“Віват, інтелект!” вийшов на міжнародний рівень
“Віват, інтелект!” – цей регіональний чемпіонат інтелектуалів, який за ініціативою голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка з метою підтримки талановитої молоді проводиться другий рік поспіль, отримав статус міжнародного.
28 жовтня в рамках проведення чемпіонату, відбулася міжнародна гра за участю команд України, Білорусі та Російської Федерації.
Після тривалої боротьби у підсумку заслужену перемогу здобула команда з м.Гомеля.
Кубок переможцям та грамоти учасникам вручив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.
Звертаючись до фіналістів гри, він назвав символічним проведення інтелектуального турніру на Чернігівській землі – у справжній духовно-історичній скарбниці слов’янства, звідки беруть корені народи Білорусі, Росії та України.
Він зауважив, що розквіт братніх слов’янських держав може забезпечити лише освічена та високоінтелектуальна молодь.
Тому у суспільстві підтверджується думка про те, що освіта є основним фактором економічного підйому держави і зростання добробуту народу.
Підтвердженням цьому є те, що 2011 рік оголошено Президентом України Віктором Януковичем роком освіти та інформаційного суспільства.
Володимир Хоменко висловив упевненість у тому, що проведення міжнародного чемпіонату сприятиме взаємозбагаченню та зміцненню дружби між народами та побажав учасникам гри самореалізації та здійснення заповітних мрій.
Прес-служба облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.