Відбувся тренінг "Розвиток управлінської майстерності"
12 грудня в Чернігові відбувся тренінг «Розвиток управлінської майстерності».
Захід був організований у рамках програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки. Тренінг проводився для власників і керівників вищого та середнього рівнів управління компаніями.
На тренінгу були розглянуті питання:
Управління командою. Управлінська зрілість. Управлінські функції.
Взаємодія в команді. Особливості структури, комунікацій і контролю.
Мотивація vs Стимулювання. Правильний вибір правильних людей.
Формування середовища сприятливого для роботи і людей.
Джерела влади. Форми впливу. Вибір адекватного управлінського стилю.
Тренером була Ольга Щербина - викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, Кандидат економічних наук. Спеціалізація: менеджмент (система управління бізнес-організаціями), управління людьми, управління людськими ресурсами.
Працювала директором з персоналу в компанії «Промкабель-Електрика» понад 7 років. В бізнес-освіті працює з 2006 року. Реалізовувала освітні та консалтингові проекти з компаніями «Запоріжсталь», «Приватбанк», «Райффайзенбанкаваль», «Кредобанк», телерадіокомпанія «Україна», «Київстар», «Житомирські ласощі» та ін. Автор низки публікацій наукового, методичного та прикладного характеру.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.