Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 лютого, 00:06:57

У рамках Всеукраїнського тижня права Господарський суд Чернігівської області гостинно зустрів студентів-правників

07.12.2017   16:54Агенцiя

7 грудня до суду завітали студенти-правники другого та четвертого курсу Навчально-наукового Інституту Права і Соціальних Технологій ЧНТУ.

Заступником керівника апарату Свиридовою Марією та прес-секретарем суду Гуринець Юлією відвідувачам запропоновано до перегляду змістовну презентацію щодо історії створення суду та сучасного стану реформування судової влади.

Суддя Моцьор Василь Володимирович розповів студентам про атрибути судді під час здійснення правосуддя.

Студентам проведено оглядову екскурсію будівлею суду; екскурсанти мали змогу відвідати судове засідання, ознайомитись з інформаційними стендами в приміщенні суду, завітати до залів судових засідань, а також прийняти участь у дискусіях та отримати відповіді на питання.

На завершення заходу студентам подарували буклет Господарського суду Чернігівської області «25 років системи господарських судів України».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції 11:45

Про це повідомив Максим Корявець президент ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» під час круглого столу «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області», який відбувся 23 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір».

Звернення жителів Макіївської громади. ДОКУМЕНТ

Звернення жителів Макіївської громади. ДОКУМЕНТ 11:07

Макіївка – громада з надією на відродження!

За повозом прокурора скасовано рішення сесії ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата проекту землеустрою

За повозом прокурора скасовано рішення сесії ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата проекту землеустрою 10:58

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді та керуючись вимогами ст. 67 Закону України «Про запобігання корупції», прокуратурою в судовому порядку оскаржено рішення сесії Лосинівської сільської ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата цієї ж ради проекту землеустрою із встановлення меж ділянки площею 0,24 га для ведення особистого селянського господарства.

Менська громада продовжує роботу над Статутом

Менська громада продовжує роботу над Статутом 10:55

23 лютого у Менській міській раді відбулося перше засідання робочої групи в форматі круглого столу з підготовки Статуту Менської об’єднаної територіальної громади.

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано 10:22

Повторний архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся і завершився, але жодну з проектних пропозицій не обрано.