Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 10:13:50

Рятувальники провели профілактично-роз'яснювальний захід у житловому секторі громадян

15.11.2017   17:52Агенцiя

З початку року на Чернігівщині спостерігається збільшення загальної кількості пожеж на 32,4 %, переважна більшість яких виникла саме в приватних помешканнях громадян.

Крім того, внаслідок дії небезпечних факторів вогню загинуло 60 осіб, ще 22 травмовано. Основною причиною такого становища є нехтування громадянами елементарними правилами пожежної безпеки при експлуатації  пічного опалення, електрообігрівачів та власна необережність у поводженні з вогнем.
   
14 листопада співробітниками Управління ДСНС України у Чернігівській області та Корюківського районного сектору спільно з представниками соціальної служби був проведений профілактично-роз'яснювальний захід на території м. Корюківка та смт Холми.
   
Під час відпрацювання особлива увага приділялась помешканням самотніх громадян похилого віку, інвалідів, багатодітних та неблагонадійних родин. Рятувальники розповіли громадянам про випадки виникнення пожеж і надзвичайних подій, які мали місце на території області та району, їх головні причини.

Мешканцям населених пунктів були доведені основні правила пожежної безпеки, при експлуатації газових, електричних  приладів та пічного обладнання, а також алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних й підозрілих предметів. Крім того, надзвичайники звернули увагу батьків щодо недопущення залишення дітей без відповідного нагляду та навчання підростаючого покоління правилам безпеки. 

В ході проведення профілактичної роботи фахівці ДСНС вручили пересічним громадянам листівки й пам'ятки з інструкціями щодо безпечного поводження у різних небезпечних ситуаціях.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді 09:32

2 грудня Віталій Загайний перебував з робочою поїздкою у Городнянському районі. Він зустрівся з головою Городнянської райдержадміністрації Денисом Камком та заступником міського голови Віталієм Мамедовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.