"Віват, інтелект!" стартував в ефірі обласного телебачення
Минулими вихідними філія Національної суспільної телерадіокомпанії України «Чернігівська регіональна дирекція» транслювала першу відбіркову гру VIII сезону Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівщини. Для інтелектуальної громади області це — довгоочікувана подія.
Помірятися ерудицією і кмітливістю зібралися команди: «НЛО» обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, «КМІД» Деснянської об’єднаної територіальної громади, «Ейншейни» Прилуцького району та «Фортуна» Іванівської ОТГ.
Питання конкурсу охоплювали різні сфери: літературу, історію, географію, науку та мистецтво. Були питання й на кмітливість. Для того, щоб знайти відповідь на більшість з них, учасники продемонстрували не тільки глибокі знання, а й уміння швидко та логічно думати.
За підсумками першої гри нового сезону перемогу здобула команда «КМІД» Деснянської об’єднаної територіальної громади, яка набрала 10 балів.
Наступна відбіркова гра транслюватиметься в ефірі обласного телебачення в суботу, 11 листопада.
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.