Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 07:51:36

Міжнародна конференція філологів у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка

28.10.2011   13:47Агенцiя

28 жовтня в актовій залі ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція “Мови у відкритому суспільстві”, приурочена двадцятиріччю з дня заснування спеціальності “англійська мова” на історичному факультеті університету.

Пленарне засідання відкрили ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, Член-кореспондент НАПНУ Микола Носко та кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов Світлана Бобир.

Взяти участь у науковому зібранні виявили бажання науковці із п’яти країн – України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Татарстану і США.

Учасники конференції відзначали, що з відкриттям нової спеціальності в Чернігові відродилася філологічна освіта, яка перед тим неодноразово то започатковувалась, то припиняла своє існування впродовж 95-ти літньої історії університету. Потребу ж у якісній мовній освіті населення міста й північного регіону загалом відчувало особливо гостро, оскільки Чернігівщина межує з Російською Федерацією й Республікою Білорусь, що природно спричиняло змішування мов і культур.

У програмі конференції проведення двох пленарних і шести секційних засідань, телеконференція “Інформаційно-комунікаційні технології у навчанні іноземних мов” та презентація навчального посібника “Практичний курс перекладу з англійської мови на українську”

Майже 90 статей за матеріалами доповідей учасників конференції, надісланих заздалегідь, опубліковані у 92-му випуску “Вісника ЧНПУ”.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.