Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:32:09

Міжнародна конференція філологів у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка

28.10.2011   13:47Агенцiя

28 жовтня в актовій залі ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція “Мови у відкритому суспільстві”, приурочена двадцятиріччю з дня заснування спеціальності “англійська мова” на історичному факультеті університету.

Пленарне засідання відкрили ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, Член-кореспондент НАПНУ Микола Носко та кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов Світлана Бобир.

Взяти участь у науковому зібранні виявили бажання науковці із п’яти країн – України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Татарстану і США.

Учасники конференції відзначали, що з відкриттям нової спеціальності в Чернігові відродилася філологічна освіта, яка перед тим неодноразово то започатковувалась, то припиняла своє існування впродовж 95-ти літньої історії університету. Потребу ж у якісній мовній освіті населення міста й північного регіону загалом відчувало особливо гостро, оскільки Чернігівщина межує з Російською Федерацією й Республікою Білорусь, що природно спричиняло змішування мов і культур.

У програмі конференції проведення двох пленарних і шести секційних засідань, телеконференція “Інформаційно-комунікаційні технології у навчанні іноземних мов” та презентація навчального посібника “Практичний курс перекладу з англійської мови на українську”

Майже 90 статей за матеріалами доповідей учасників конференції, надісланих заздалегідь, опубліковані у 92-му випуску “Вісника ЧНПУ”.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.