Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 05:35:21

Рятувальники провели лекційне заняття з питань безпеки життєдіяльності серед учнів Вищого професійного училища

23.10.2017   07:24

В рамкам проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" фахівці Чернігівського міського відділу У ДСНС України у Чернігівській області завітали до учнів Вищого професійного училища.

В аудиторії, у якій зібралося понад 300 вихованців закладу, рятувальники довели до присутніх статистичні дані щодо кількості пожеж і надзвичайних подій як у місті, так і на території області, їх основні причини виникнення, навели приклади трагічної загибелі людей внаслідок ігнорування елементарних правил безпечної поведінки.

Під час лекційного заняття фахівці ДСНС вкотре звернули увагу учнівської молоді щодо необхідності дотримання заходів безпеки у побуті, на виробництві, а також під час дозвілля, довели правила обережного поводження з вогнем у помешканнях та відкритих територіях. За допомогою макету вогнегаснику надзвичайники довели алгоритм дій під час ліквідації пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

Окремо рятувальники звернули увагу вихованців професійно-технічного училища на необхідності дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та нагадали телефони виклику екстрених служб.

На завершення заходу фахівці Чернігівського міського відділу У ДСНС України у Чернігівській області надали змістовні відповіді з питань безпеки життєдіяльності на запитання учнівської молоді.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини