Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 11:46:11

Працівники місцевих центрів та адвокати пройшли навчання щодо захисту прав шукачів притулку та біженців

05.10.2017   11:40Агенцiя

5 жовтня відбувся тренінг «Захист прав шукачів притулку та біженців. Міжнародні стандарти та національні стандарти» для надавачів правової допомоги Чернігівської області.

На заході були присутні директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, заступник РЦ Олеся Пирковська, працівники місцевих центрів, адвокати, які співпрацюють з системою БВПД у Чернігівській області.

«Дуже рада сьогодні Вас всіх бачити на цьому заході. Такий захід дуже важливий для нашої області тому, що в Україні лише 3 пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства і саме на Чернігівщини один з них», - зазначила Ірина Протченко.

«У Чернігівській області практикою захисту прав шукачів притулку та біженців я займаюся не перший рік і розумію наскільки ці люди потребують саме Вашої допомоги, як надавачів правової допомоги», - зазначив організатор заходу, представник громадської організації Чернігівський громадський комітет захисту прав людини Тухан Едієв.

Тренерами заходу були адвокати БФ «Право та захист» Остап Тимчій та Дмитро Богдан, які розповіли присутнім: процедуру визначення статусу біженця за Конвенцією про статус біженців 1951 року та Закон України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»; оскарження рішень ДМС України про відмову у прийнятті заяви шукача притулку (ст 5 Закону), оформленні документи для її розгляду (ст.8 Закону), у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту; вступ до проблеми без громадянства.

По завершенню заходу всі присутні отримала сертифікати про проходження навчання щодо правової допомоги таким категоріям населення.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.