Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 14:11:30

На Чернігівщині канадська місія випустила вже третю групу інструкторів з особистої безпеки поліцейських

02.10.2017   10:47Агенцiя

Чотири тижні 18 правоохоронців з усієї країни на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Чернігівській області проходили курс з особистої безпеки поліцейського.

29 вересня, кращі з кращих отримали сертифікати, які підтверджують їхнє право навчати особистій безпеці колег у регіонах.

Навчання стало можливим завдяки двостороннім домовленостям між канадською та українською владою. Співпраця в рамках цього проекту триватиме впродовж трьох років. Україна стала першою країною, де канадські поліцейські проводять ці навчання, але в майбутньому вони планують поширювати свої знання і в інших країнах.

Канадські колеги у своєму арсеналі мають декілька курсів, які вони адаптували під українські реалії. Задля цього декілька разів працювала робоча група, до якої входили спеціалісти української поліції та канадські тренери. Кожного тижня курсанти мали складати іспити, які давали можливість переходити до нового рівня навчання.

Зокрема, на першому тижні поліцейські відпрацьовували тактику самозахисту, вдягання наручників, використання гумового кийка, газового балончика, окремі елементи рукопашного бою. На другому тижні поліцейські відпрацьовували тактику входу в будівлю, зупинку автомобілів, вправу «активний стрілок» та перший контакт на вулиці.

На третьому тижні студенти самостійно коментували, чому під час відпрацювання тієї чи іншої вправи вони поводилися саме так. На четвертому – українським поліцейським показували вправи, у яких було спеціально допущено помилки, а от правоохоронці мали вказати на них. Таким чином, на заключному етапі українські поліцейські пробували себе в ролі інструкторів.
Наразі в поліції є вакантні посади інструкторів з особистої безпеки поліцейських, але займати їх можуть виключно сертифіковані спеціалісти. Їхня заробітна плата сягатиме 12 тисяч гривень (в чернігівській поліції таких посад вісім).

Коли було створено Національну поліцію України, то поліція Чернігівщини співпрацювала з естонськими колегами. Тепер же керівництво поліції в області успішно запровадило канадсько-український проект.

Неабияку роль у цьому зіграло й те, що в результаті першої міжнародної співпраці в тренінговому центрі ГУНП у Чернігівській області було значно покращено матеріально-технічну базу. Канадці об’їхали різні області у пошуках майданчика для навчання, але найбільше їм сподобався тренінговий центр у Чернігові.


Поліція Чернігівщини

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.