Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:33:11

У Чернігові розпочав роботу Українсько-Азербайджанський культурно-освітній центр

22.09.2017   09:24Агенцiя

На урочистий захід завітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, проректор з наукової роботи Бакинського слов'янського університету Рафік Новрузов, голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, представник азербайджанської діаспори в м. Чернігові Тофік Зейналов, викладачі університету.

Відкриття Центру ініційовано з метою зміцнення та розвитку освітніх, наукових та суспільно-культурних зв'язків університету з установами Азербайджану; розвитку міжкультурних відносин між студентами з Азербайджану та України; розширення контингенту азербайджанських студентів в Університеті, сприяння їх адаптації та формування комфортного культурно-освітнього середовища; підвищення культурно-освітнього рівня студентської молоді, співробітників та науково-педагогічних працівників університету; впровадження українсько-азербайджанських спільних програм, проектів та заходів.

Проректор Бакинського слов'янського університету Рафік Новрузов та перший заступник голови обласної ради, голова наглядової ради ЧНТУ Валентин Мельничук урочисто перерізали червону стрічку та відкрили Українсько-Азербайджанський культурно-освітній центр.

Ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет представив гостей свята та відзначив, що така подія для Чернігова і вищого навчального закладу, зокрема, має велике міжнародне значення. Він наголосив, що ініціатором відкриття Центру був саме голова наглядової ради ЧНТУ Валентин Мельничук.

Перший заступник голови обласної ради привітав присутніх з відкриттям Українсько-Азербайджанського культурно-освітнього центру. Валентин Мельничук зазначив, що завдяки активній діяльності ректора технологічного університету навчальний заклад розвивається, яскравим свідченням того є сьогоднішнє відкриття Центру. Керівник висловив сподівання, що ця подія сприятиме поглибленню дружби двох народів та подальшому розвитку культурно-освітніх відносин.

Рафік Новрузов, в свою чергу, подякував за ініціативу створення культурно-освітнього центру при Чернігівському національному технологічному університеті. Він відмітив, що сьогодні такі центри функціонують у Полтаві та Києві, а відтепер і в Чернігові.

Також сторони обмінялися подарунками та підписали Договір про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Бакинським слов'янським університетом.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.