Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:34:48

Визначено лауреатів обласних освітніх премій імені Георгія Вороного та імені Софії Русової 2017 року

16.09.2017   08:17Агенцiя

Проте імена переможців будуть озвучені на урочистому зібранні з нагоди дня працівників освіти, на якому нагороди лауреатам вручать керівники області.

Саме так 15 вересня вирішили учасники спільного засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери і колегії управління освіти та науки обласної держадміністрації, які сьогодні, не без суперечок та зауважень, обговорювали кожну із поданих районами та містами обласного значення кандидатур.

У відкритті засідання взяв участь голова обласної ради Ігор Вдовенко, який, привітавши учасників конкурсного зібрання, побажав їм об'єктивності та відкритості при обговоренні і голосуванні за кожного з кандидатів. Як на його думку, кожен із висунутих номінантів гідний бути лауреатом престижних премій Чернігівського краю, рішення про заснування яких були прийняті обласною радою.

Розпочавши засідання, народні обранці разом з головою профільної комісії Сергієм Журманом та членами колегії на чолі з начальником управління освіти і науки ОДА Миколою Конопацьким уважно розглянули та обговорили всі запропоновані кандидатури номінантів та, із врахуванням високих професійних, людських, креативно-творчих якостей і здобутків кожного, визначили лауреатів шляхом голосування (за більшістю голосів).

Нагадаємо лише, що серед 20 лауреатів Премії імені Софії Русової - кращі представники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Чернігівщини. В основному - це освітяни, які підготували переможців та призерів різних етапів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та олімпіад з базових дисциплін, педагогічні працівники-переможці та лауреати конкурсів професійної майстерності «Учитель року», автори методично-навчальних посібників, активні організатори патріотично-виховного процесу в середніх загальноосвітніх та професійно-технічних закладах тощо.

А в числі п'яти володарів Премії імені Георгія Вороного, яка вручається педагогічним працівникам вищих навчальних закладів, також – кращі із кращих, які ідуть в авангарді навчально-освітнього процесу та наукової діяльності на благо рідного Сіверського краю і держави.

Як і було вище зазначено, нагородження лауреатів відбудеться під час урочистостей з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти, який традиційно відзначається в першу неділю жовтня.


Довідково:

Щорічні обласні премії імені Софії Русової та імені Георгія Вороного засновані рішеннями обласної ради з 1 січня 2007 року та з 1 січня 2011 року відповідно. Вони присуджуються з метою піднесення ролі та авторитету педагогічних і науково-педагогічних працівників у суспільстві, заохочення їх до творчої, результативної праці, відзначення особливих заслуг педагогічних працівників у розвитку середньої та вищої освіти на Чернігівщині.

Якщо з 2007 року кожного року присуджувалося десять премій імені Софії Русової, то своїм рішенням від 26 лютого 2010 року обласна рада кількість цих премій подвоїла. Премія ж імені Георгія Вороного для працівників вищих навчальних закладів (а їх в області в рази менше) присуджується, як і було вирішено депутатським корпусом ради, лише п'яти номінантам. Розмір обох освітніх премій становить п'ять прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

А ще нагадаємо, що лауреатами Премії імені Софії Русової вже стали 170 освітян, яких у цьогорічний День працівників освіти буде вже 190. А ось в числі нагороджених Премією імені Георгія Вороного поки що тридцять лауреатів, але їхнього «полку» у першу неділю жовтня прибуде.Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини