Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 17:03:13

Визначено лауреатів обласних освітніх премій імені Георгія Вороного та імені Софії Русової 2017 року

16.09.2017   08:17Агенцiя

Проте імена переможців будуть озвучені на урочистому зібранні з нагоди дня працівників освіти, на якому нагороди лауреатам вручать керівники області.

Саме так 15 вересня вирішили учасники спільного засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери і колегії управління освіти та науки обласної держадміністрації, які сьогодні, не без суперечок та зауважень, обговорювали кожну із поданих районами та містами обласного значення кандидатур.

У відкритті засідання взяв участь голова обласної ради Ігор Вдовенко, який, привітавши учасників конкурсного зібрання, побажав їм об'єктивності та відкритості при обговоренні і голосуванні за кожного з кандидатів. Як на його думку, кожен із висунутих номінантів гідний бути лауреатом престижних премій Чернігівського краю, рішення про заснування яких були прийняті обласною радою.

Розпочавши засідання, народні обранці разом з головою профільної комісії Сергієм Журманом та членами колегії на чолі з начальником управління освіти і науки ОДА Миколою Конопацьким уважно розглянули та обговорили всі запропоновані кандидатури номінантів та, із врахуванням високих професійних, людських, креативно-творчих якостей і здобутків кожного, визначили лауреатів шляхом голосування (за більшістю голосів).

Нагадаємо лише, що серед 20 лауреатів Премії імені Софії Русової - кращі представники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Чернігівщини. В основному - це освітяни, які підготували переможців та призерів різних етапів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та олімпіад з базових дисциплін, педагогічні працівники-переможці та лауреати конкурсів професійної майстерності «Учитель року», автори методично-навчальних посібників, активні організатори патріотично-виховного процесу в середніх загальноосвітніх та професійно-технічних закладах тощо.

А в числі п'яти володарів Премії імені Георгія Вороного, яка вручається педагогічним працівникам вищих навчальних закладів, також – кращі із кращих, які ідуть в авангарді навчально-освітнього процесу та наукової діяльності на благо рідного Сіверського краю і держави.

Як і було вище зазначено, нагородження лауреатів відбудеться під час урочистостей з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти, який традиційно відзначається в першу неділю жовтня.


Довідково:

Щорічні обласні премії імені Софії Русової та імені Георгія Вороного засновані рішеннями обласної ради з 1 січня 2007 року та з 1 січня 2011 року відповідно. Вони присуджуються з метою піднесення ролі та авторитету педагогічних і науково-педагогічних працівників у суспільстві, заохочення їх до творчої, результативної праці, відзначення особливих заслуг педагогічних працівників у розвитку середньої та вищої освіти на Чернігівщині.

Якщо з 2007 року кожного року присуджувалося десять премій імені Софії Русової, то своїм рішенням від 26 лютого 2010 року обласна рада кількість цих премій подвоїла. Премія ж імені Георгія Вороного для працівників вищих навчальних закладів (а їх в області в рази менше) присуджується, як і було вирішено депутатським корпусом ради, лише п'яти номінантам. Розмір обох освітніх премій становить п'ять прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

А ще нагадаємо, що лауреатами Премії імені Софії Русової вже стали 170 освітян, яких у цьогорічний День працівників освіти буде вже 190. А ось в числі нагороджених Премією імені Георгія Вороного поки що тридцять лауреатів, але їхнього «полку» у першу неділю жовтня прибуде.Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини