Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 00:04:00

Учнівська молодь взяла участь у пізнавальному заході "Рятівники - солдати батьківщини", присвяченого Дню рятівника

12.09.2017   14:48

12 вересня у Чернігові на базі обласного Палацу дітей та юнацтва для учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста проведено пізнавальний захід під гаслом "Рятівники - солдати батьківщини".

Приурочений до професійного свята Дня рятівника, він мав за мету привернути увагу дітей до нелегкої професії рятувальника, навчити підростаюче покоління заходам безпеки та алгоритму дій у можливих екстрених ситуаціях.

Організаторами заходу виступили Управління ДСНС України у Чернігівській області, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, Палац дітей та юнацтва. До заходу активно долучилися представники рятувальної станції на водах, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. а також кінологи Головного управління Національної поліції. Розпочалось свято із теплих слів привітань рятувальникам та яскравих танцювальних номерів, підготовлених вихованцями Палацу.

Після урочистого відкриття заходу, на відкритому майданчику зібрались учасники - команди з п'яти навчальних закладів міста та організатори, які представили 5 учбових локацій.

Серед них: пожежно-рятувальних робіт, психоемоційної регуляції у надзвичайних ситуаціях, надання екстреної медичної допомоги постраждалим, рятувальних робіт на водних об'єктах, а також захисту населення від сильнодіючих отруйних речовин. На кожній з представлених станцій, підлітки мали відпрацювати певні дії у надзвичайних ситуаціях та отримати бали за правильність і швидкість виконання вправ.

Крім того, спортивний конкурс на вправність і витривалість влаштували викладачі Палацу дітей та юнацтва. Зацікавив присутніх показовий виступ кінологів Національної поліції та їх вихованців, які виявляли вибухонебезпечні предмети та стріляні гільзи від зброї.

Всі команди учасників пізнавального заходу були відзначеними організаторами грамотами. Перше ж місце та диплом від Управління ДСНС України у Чернігівській області отримала команда загальноосвітньої школи № 34.

На завершення заходу, вихованці обласного Палацу дітей та юнацтва подарували ще декілька яскравих концертних номерів.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини