Чернігівський національний технологічний університет увійшов до першої тридцятки ВНЗ України в наукометричному рейтингу
Відповідно до чергового рейтингу прозорості університетів світу, проведеного Лабораторією Cybermetrics на основі даних цитованості їх провідних вчених, ЧНТУ в межах України увійшов до тридцяти кращих вишів держави, зайнявши серед майже сотні вітчизняних навчальних закладів, які проходили згадане тестування, почесне 24-е місце.
Про це буквально напередодні нового навчального року поінформував офіційний сайт ЧНТУ.
До речі, рейтинг оцінює кількість цитувань наукових робіт авторів вишів, що входять до десяти найбільш цитованих співробітників університету згідно з Google Scholar. У своєму заліку чернігівські технологи мають 5087 цитувань, обігнавши, приміром, Alabama State University (USA), який має 3147 цитувань. Саме такі та інші позитивні науково-навчальні і дослідницьки досягнення університету постійно притягують до себе все більше бажаючих учитися у його стінах.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.