Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:42:10

240 першачків Чернігівщини цьогоріч підуть до "нової школи". ВІДЕО

22.08.2017   10:57Агенцiя

Там будуть парти-трансформери, інтерактивні дошки, заняття не лише у чотирьох стінах у класі, а й на вулиці, де учителі даватимуть їм менше абстрактної інформації, а більше необхідних у реальному житті практичних знань.

Чотири школи-першопрохідці, які беруть участь у пілотному проекті по випробуванню нового стандарту початкової освіти, до нового навчального року майже готові.

Перші класи учнями укомплектовані, вчителі початкової школи підготовку пройшли, на завершальній стадії і облаштування класів меблями і техзасобами.

З 1 вересня чотири школи області стануть учасниками експерименту по впровадженню нового Держстандарту початкової освіти «Нова українська школа». Це Чернігівська двадцять п’ята школа, Прилуцька сьома, десята Ніжинська і друга Ріпкинська. По два пілотних класи у кожній школі, по 30 учнів в кожному класі.

Класи першачками уже укомплектовані. Вчителі на літніх канікулах підготовку пройшли. У 25-й школі Чернігова на цей навчальний рік набрали в перші класи 162 учні. Два класи – пілотні, решта — звичайні. Підготовка до нового навчального року на завершальній стадії.

Особливість навчання у пілотних класах – інтеграційний і компетентнісний підхід. Ігри, навчання у русі, навчання на свіжому повітрі.

У першачків будуть тематичні дні та тематичні тижні, коли одна і та ж тема буде вивчатися комплексно на різних предметах, аби у першокласників формувалась цілісна картина світу.

Учителям-першопрохідцям органи влади обіцяють підтримку, в тому числі і матеріальне стимулювання.

За цим новим стандартом усі українські першокласники мають розпочати навчання з 1 вересня 2018 року. За цей навчальний рік підготовку мають пройти півтисячі вчителів, які у наступному навчальному році візьмуть перші

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.