Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 жовтня, 19:01:11

240 першачків Чернігівщини цьогоріч підуть до "нової школи". ВІДЕО

22.08.2017   10:57Агенцiя

Там будуть парти-трансформери, інтерактивні дошки, заняття не лише у чотирьох стінах у класі, а й на вулиці, де учителі даватимуть їм менше абстрактної інформації, а більше необхідних у реальному житті практичних знань.

Чотири школи-першопрохідці, які беруть участь у пілотному проекті по випробуванню нового стандарту початкової освіти, до нового навчального року майже готові.

Перші класи учнями укомплектовані, вчителі початкової школи підготовку пройшли, на завершальній стадії і облаштування класів меблями і техзасобами.

З 1 вересня чотири школи області стануть учасниками експерименту по впровадженню нового Держстандарту початкової освіти «Нова українська школа». Це Чернігівська двадцять п’ята школа, Прилуцька сьома, десята Ніжинська і друга Ріпкинська. По два пілотних класи у кожній школі, по 30 учнів в кожному класі.

Класи першачками уже укомплектовані. Вчителі на літніх канікулах підготовку пройшли. У 25-й школі Чернігова на цей навчальний рік набрали в перші класи 162 учні. Два класи – пілотні, решта — звичайні. Підготовка до нового навчального року на завершальній стадії.

Особливість навчання у пілотних класах – інтеграційний і компетентнісний підхід. Ігри, навчання у русі, навчання на свіжому повітрі.

У першачків будуть тематичні дні та тематичні тижні, коли одна і та ж тема буде вивчатися комплексно на різних предметах, аби у першокласників формувалась цілісна картина світу.

Учителям-першопрохідцям органи влади обіцяють підтримку, в тому числі і матеріальне стимулювання.

За цим новим стандартом усі українські першокласники мають розпочати навчання з 1 вересня 2018 року. За цей навчальний рік підготовку мають пройти півтисячі вчителів, які у наступному навчальному році візьмуть перші

Останні новини Чернігівщини

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках 17:52

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 19 жовтня підписав розпорядження "Про початок опалювального сезону 2020-2021 років у житловому фонді міста Чернігова".

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 17:49

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

У Прилуках діє

У Прилуках діє "помаранчевий" рівень епіднебезпеки 17:32

Відповідно до позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 19 жовтня місто Прилуки пепереходить в «помаранчеву зону» епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 17:09

17 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: КП

Чернігів: КП "ЧТУ" одержало 5 нових тролейбусів, придбаних містом цього року 16:52

П’ять нових тролейбусів чернігівського виробництва, придбаних нашим містом цього року, 16 жовтня передані Чернігівському тролейбусному управлінню урочисто – у присутності представників колективу заводу-виробника, чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, виконавчого директора заводу Олега Бойка.