Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:47:18

Чернігівська міськрада затвердила новий Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста

18.08.2017   08:11

На пленарному засіданні 22-ї сесії міської ради 7 скликання депутати затвердили Порядок призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності.

За новим Порядком вибір кандидатів на посади керівників загальноосвітніх навчальних та інших закладів, які належать до системи загальної середньої освіти, пропонується здійснювати шляхом конкурсного відбору. Переможець такого відбору призначатиметься на посаду директора через укладання з ним контракту.

Прийняття даного рішення дозволить впровадити нову за змістом процедуру призначення директорів загальноосвітніх навчальних закладів:
-  рівень кваліфікації яких надасть можливість запроваджувати нові методи та підходи до навчання;
-  які мають готовий перспективний план розвитку навчального закладу, що відповідає вимогам сучасності.

Прийняття директорів за результатами конкурсного відбору – це відкритий та прозорий процес, який передбачає публічну презентацію для претендента на посаду та об’єктивну оцінку його досягнень.

Впровадження контрактної форми трудових відносин з директором загальноосвітнього навчального закладу надасть можливість підвищити ступінь відповідальності щодо виконання своїх посадових обов’язків та дозволить надати працівникам додаткові переваги в частині матеріального забезпечення.

Розмір виплат за контрактом не може бути меншим, ніж це передбачено чинним законодавством, угодами і колективним договором, але може бути більшим. У контракті також можуть визначатися додаткові надбавки і виплати, премії та винагороди при підведенні підсумків роботи за рік чи за інший період.

Порядок призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності, набуває чинності з 1 вересня 2017 року.

За новою процедурою пропонується призначати нових директорів шкіл. Тим, хто вже працює на цих посадах за звичною формою трудових відносин, може бути запропоновано перейти на контракт за їх згодою.


Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року  № 827 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності» затверджено Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності та рекомендовано органам місцевого самоврядування визначити процедуру призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності за результатами конкурсного відбору.Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини