Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 12:03:24

Освітні навчальні заклади міста готуються до нового навчального року

09.08.2017   12:25Агенцiя

Міський голова Владислав Атрошенко під час розширеної міської наради порушив питання щодо стану загальноосвітніх навчальних закладів міста для забезпечення необхідних умов щодо здійснення навчально-виховного процесу.

Як повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, на сьогоднішній день всі заклади освіти міста організовано готуються до початку нового навчального року. Наразі у деяких школах ще тривають ремонтні роботи, як внутрішні, так і зовнішні. Втім, до 1 вересня школи будуть готові прийняти своїх учнів.

Відповідно до Програми комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки, затвердженої минулого року Чернігівською міською радою, продовжується  розширення використання сучасних інформаційних технологій управління у закладах освіти. Адже, серед першочергових завдань міської влади – обладнання сучасних кабінетів інформатики, оснащення аудиторій навчальних закладів мультимедійними дошками, покращення володіння комп’ютерною технікою учасниками навчально-виховного процесу, зростання інформаційної культури вчителів. Саме за таких умов можливий успішний процес навчання у школах та підготовки конкурентоспроможних випускників.

Так, для шкіл міста на наступний 2017-2018 навчальний рік, за інформацією Василя Білогури, буде закуплено 69 інтерактивних дошок Smart, по 2 у кожну школу. Крім того, у школах міста відбувається обладнання предметних кабінетів фізики, а для дітей з вадами слуху навчально-реабілітаційного центру № 1 придбане спеціальне обладнання. У школах з поглибленим вивченням іноземної мови облаштовані 8 лінгафонних кабінетів.

Також до шкіл завозяться необхідні підручники для учнів 4-х та 7-х класів. Зокрема, станом на 7 серпня 2017 року,  за словами  начальника управління освіти, 4-ті класи міста забезпечені на 98,6 %, 7-і класи – на 67,2 %.

Сьогодні проводиться конкурсний відбір на заміщення вакантних посад, щоб на початок нового навчального року всі загальноосвітні навчальні заклади міста були укомплектовані педагогічними кадрами.

З міського бюджету станом на 1 серпня поточного року на галузь освіти спрямовано капітальних видатків  у сумі 90053099 грн (капітальний ремонт дахів, заміна вікон на енергозберігаючі, заміна світильників на LED-лампи, асфальтування та ін.).

Владислав Атрошенко рекомендував управлінню освіти прискорити завершення всіх необхідних робіт, а також подумати над загальною концепцією питання про зовнішній вигляд навчальних закладів міста. На його думку, школи та дитсадки мають бути достатньо привабливими, аби дитина хотіла йти туди, і в ніякому разі не пригнічувати свідомість дитини своїм похмурим виглядом.


Довідково:
Управлінню освіти Чернігівської міської ради підпорядковано 94 навчальні заклади міста (загальноосвітні навчальні заклади – 34, вечірні (змінні) школи – 1, навчально-реабілітаційні центри – 2, дошкільні навчальні заклади – 54, позашкільні навчальні заклади – 3. Забезпечується фінансування також 7 професійно-технічних навчальних закладів Чернігова.Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.