Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 05:31:49

Триває слідство, спрямоване на всебічне та неупереджене дослідження фактів невиплати заробітної плати працівникам Остерської міської лікарні

08.08.2017   07:59

У засобах масової інформації висвітлено факт невиплати з квітня поточного року працівникам Остерської міської лікарні Козелецького району заробітної плати, внаслідок чого бухгалтер цієї медичної установи оголосила голодування.

Зважаючи на суспільне значення та резонанс вказаної події, інформуємо, що під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом невиплати заробітної плати працівникам зазначеного медичного закладу (ст. 175 Кримінального кодексу України).

Здійснення досудового розслідування доручено Козелецькому відділенню поліції Ніжинського відділу Головного управління Національної поліції в області. 

На даний час у кримінальному провадженні тривають процесуальні дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження усіх обставин кримінального правопорушення.

Хід розслідування керівництвом прокуратури області взято на контроль.


Прес-служба  прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.