Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:59:05

Рятувальники ДСНС у дитячому санаторії "Дружба" провели пізнавальний захід

08.08.2017   07:55

4 червня фахівці Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели пізнавальні заняття з питань безпеки життєдіяльності для дітей та персоналу дитячого санаторію «Дружба», розташованого у обласному центрі по вул. Гагарина, 52-а.

Рятувальники розповіли про основні причини виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій і подій, а також наслідки недотримання громадянами заходів безпеки у побуті, під час відпочинку у лісопаркових зонах, на відкритих територіях, а також водних об'єктах.

Крім того, надзвичайники довели дітям та персоналу алгоритм дій у разі виникнення пожежі, номери телефонів екстрених служб, а також заходи безпеки під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

На завершення лекційних занять, рятувальники поспілкувалися із учнівською молоддю, відповіли на їх численні запитання щодо поведінки у екстрених ситуаціях та надали для ознайомлення і розміщення на території санаторію тематичні листівки з питань пожежної та техногенної безпеки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.