"Школа молодого журналіста" прийшла на телебачення: екскурсія учасників на UA:Перший
«Потрапити на Суспільне» — просто. Учасники «Школи молодого журналіста» перевірили, як працює однойменна платформа зворотного зв'язку Національної суспільної телерадіокомпанії України. Учора, 20 липня, медійники-початківці відвідали з ексурсією Київський телецентр.
![](/uploads/18312-m.jpg)
У програмі візиту — знакова будівля телецентру, єдиний в Україні музей телебачення, студії та апаратні кімнати каналу UA:Перший. Учасники екскурсії познайомилися з історією та сьогоденням українського державного телебачення та дізналися більше про реформу Суспільного мовлення.
Серед експонатів музею ТБ — телевізор зі збільшувальною лінзою КВН-49, кіно- й телекамери, якими знімали перші передачі, радіоприймачі довоєнних часів, реквізит до передач. Після огляду раритетної техніки чернігівські журналісти змогли побачити, як організовано робочий процес на UA:Перший нині. Відвідали сакральне місце для будь-якої інформаційної служби — ньюзрум, спостерігали, як здійснюється підготовка до виходу в ефір випуску новин та оглянули студію, з якої канал висвітлюватиме Всесвітні ігри 2017 року.
З реформою Суспільного мовлення телецентр стає відкритішим — зокрема, його вестибюль перетворюється на публічний простір, зауважила представниця НСТУ Лариса Богданова.
Гостям з Чернігівщини випала нагода стати першими відвідувачами створеної тут днями відкритої бібліотеки. Книги з власних колекцій на згадку для Суспільного передали і учасниці «Школи молодого журналіста». До розвитку бібліотеки долучився і Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, презентувавши видання, випущені в різні роки коштом обласного бюджету.
Читати також: І знову на навчанні: журналісти-початківці дізналися про шляхи заробітку в Інтернеті
Проект «Школа молодого журналіста» реалізується Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА спільно з Асоціацією регіональних ЗМІ та благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.