Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 09:56:47

УВАГА! Тренінг для представників ЗМІ: "Як виготовляти якісні матеріали про людей з інвалідністю"

13.07.2017   14:10Агенцiя

Суспільна думка щодо людей з соціально вразливих верств населення неоднозначна — внаслідок погіршення соціально-економічної ситуації все більша частина населення вважає людей з обмеженими фізичними можливостями, хворих на хронічні хвороби такими, що потребують дуже великих соціальних видатків держави.

Підприємства та організації також часто вважають обтяжливим вимоги щодо облаштування інфраструктури для забезпечення потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. А державну політику щодо соціального забезпечення таких людей часто називають зайвими витратами бюджету. Окремі публікації в ЗМІ, які стосуються людей з соціально вразливих верств населення, не сприяють формування об’єктивного та неупередженого ставлення до цих груп людей, оскільки часто подають інформацію некоректно, з коментарями, що можуть зачіпати особисті інтереси.

Як об’єктивно, коректно і юридично правильно висвітлювати проблеми людей з обмеженими можливостями? Як налагоджувати контакт під час інтерв’ю? Які матеріали краще використовувати і з ким зв’язуватися під час написання і виготовлення матеріалів про людей з інвалідністю? Про це та багато чого іншого йтиметься на тематичному тренінгу для ЗМІ «Як виготовляти якісні матеріали про людей з інвалідністю», який відбудеться 14 липня 2017 року у м.Чернігові.

Участь у тренінгу можуть взяти журналісти, редактори/заступники редакторів/керівники будь-яких засобів масової інформації (теле-, радіокомпаній, друкованих та Інтернет ) Чернігівської області.
Організатор – Чернігівська міська громадська організація “Юридична клініка “Бона Менте” (Чернігівська область) за фінансового сприяння Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада».
Організатори забезпечують:
-         проведення тренінгу за участі медіа-експертів;
-         надання тематичних роздаткових матеріалів;
-         компенсацію проїзду учасників до м.Чернігів і у зворотному напрямі (автобус) за умови надання копії або оригіналу проїзних документів.
Для участі у тренінгу представникам ЗМІ пропонується заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/QnhDf5

Захід у Чернігові, за адресою вул. Шевченка, 105а, Навчально-методичний центрі Федерації профспілкових організацій, ауд.202.
Початок о 10.00 год. Реєстрація – з 9.30.
За додатковою інформацією звертайтесь до керівника проекту - Вероніки Рибак (097-90-90-298)

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.