Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:20:48

УВАГА! Тренінг для представників ЗМІ: "Як виготовляти якісні матеріали про людей з інвалідністю"

13.07.2017   14:10Агенцiя

Суспільна думка щодо людей з соціально вразливих верств населення неоднозначна — внаслідок погіршення соціально-економічної ситуації все більша частина населення вважає людей з обмеженими фізичними можливостями, хворих на хронічні хвороби такими, що потребують дуже великих соціальних видатків держави.

Підприємства та організації також часто вважають обтяжливим вимоги щодо облаштування інфраструктури для забезпечення потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. А державну політику щодо соціального забезпечення таких людей часто називають зайвими витратами бюджету. Окремі публікації в ЗМІ, які стосуються людей з соціально вразливих верств населення, не сприяють формування об’єктивного та неупередженого ставлення до цих груп людей, оскільки часто подають інформацію некоректно, з коментарями, що можуть зачіпати особисті інтереси.

Як об’єктивно, коректно і юридично правильно висвітлювати проблеми людей з обмеженими можливостями? Як налагоджувати контакт під час інтерв’ю? Які матеріали краще використовувати і з ким зв’язуватися під час написання і виготовлення матеріалів про людей з інвалідністю? Про це та багато чого іншого йтиметься на тематичному тренінгу для ЗМІ «Як виготовляти якісні матеріали про людей з інвалідністю», який відбудеться 14 липня 2017 року у м.Чернігові.

Участь у тренінгу можуть взяти журналісти, редактори/заступники редакторів/керівники будь-яких засобів масової інформації (теле-, радіокомпаній, друкованих та Інтернет ) Чернігівської області.
Організатор – Чернігівська міська громадська організація “Юридична клініка “Бона Менте” (Чернігівська область) за фінансового сприяння Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада».
Організатори забезпечують:
-         проведення тренінгу за участі медіа-експертів;
-         надання тематичних роздаткових матеріалів;
-         компенсацію проїзду учасників до м.Чернігів і у зворотному напрямі (автобус) за умови надання копії або оригіналу проїзних документів.
Для участі у тренінгу представникам ЗМІ пропонується заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/QnhDf5

Захід у Чернігові, за адресою вул. Шевченка, 105а, Навчально-методичний центрі Федерації профспілкових організацій, ауд.202.
Початок о 10.00 год. Реєстрація – з 9.30.
За додатковою інформацією звертайтесь до керівника проекту - Вероніки Рибак (097-90-90-298)

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.