Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 10:11:59

В Чернігові навчали молодь "Сучасним медіа для національно-патріотичного виховання"

12.07.2017   11:26Агенцiя

У сучасному світі інформаційно-технічні засоби набувають усе більшого значення, а особливо засоби мультимедіа.

Проблемою їх ефективного використання є низька кількість молоді, що вміють користуватися усіма можливостями та перевагами сучасних медіа, зокрема працювати зі ЗМІ та створювати якісний медіаконтент.

Так, 7 – 9 липня, в Чернігові, на базі готелю «Профспілковий», громадська організація «Освітня асамблея» провела Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію  «Сучасні медіа для національно-патріотичного виховання».

Програма триденного заходу включила лекційні заняття про роль медіа у нашому житті, сучасні медіа, роль відеоматеріалів у національно-патріотичному вихованні, майстерність короткого ролику, роботу зі ЗМІ, а також перегляди сучасного кіномистецтва та короткого метру, практичні заняття, роботи в групах та презентації проектів.

В результаті акції, близько 40 учасників заходу, серед яких представники громадських об'єднань, військово-патріотичних клубів, волонтерських організацій, які проводять активну роботу з національно-патріотичного виховання дітей та молоді отримали навички створення якісного відеоматеріалу, медіаконтенту в галузі національно-патріотичного виховання та вміння спілкування зі ЗМІ, а також підвищили рівень розуміння важливості створення якісного медіаконтенту для популяризації патріотизму.

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.