Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:18:57

В Чернігові навчали молодь "Сучасним медіа для національно-патріотичного виховання"

12.07.2017   11:26Агенцiя

У сучасному світі інформаційно-технічні засоби набувають усе більшого значення, а особливо засоби мультимедіа.

Проблемою їх ефективного використання є низька кількість молоді, що вміють користуватися усіма можливостями та перевагами сучасних медіа, зокрема працювати зі ЗМІ та створювати якісний медіаконтент.

Так, 7 – 9 липня, в Чернігові, на базі готелю «Профспілковий», громадська організація «Освітня асамблея» провела Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію  «Сучасні медіа для національно-патріотичного виховання».

Програма триденного заходу включила лекційні заняття про роль медіа у нашому житті, сучасні медіа, роль відеоматеріалів у національно-патріотичному вихованні, майстерність короткого ролику, роботу зі ЗМІ, а також перегляди сучасного кіномистецтва та короткого метру, практичні заняття, роботи в групах та презентації проектів.

В результаті акції, близько 40 учасників заходу, серед яких представники громадських об'єднань, військово-патріотичних клубів, волонтерських організацій, які проводять активну роботу з національно-патріотичного виховання дітей та молоді отримали навички створення якісного відеоматеріалу, медіаконтенту в галузі національно-патріотичного виховання та вміння спілкування зі ЗМІ, а також підвищили рівень розуміння важливості створення якісного медіаконтенту для популяризації патріотизму.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).