Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:52:50

Про розподіл коштів ДФРР, розвиток опорних шкіл — на нараді Мінрегіону

03.07.2017   16:13Агенцiя

Днями під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе відбулася відео-нарада з представниками облдержадміністрацій. Говорили про актуальні питання регіонального розвитку.

На порядку денному: питання розподілу залишку коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, стан реалізації проектів по створенню у школах України нового освітнього простору, а також опрацювання питань створення в цьому році сучасних центрів надання адміністративних послуг та амбулаторій, забезпечення умов для безбар’єрного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будівель і споруд.

Від Чернігівської області участь у нараді взяли перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та представники профільних структурних підрозділів ОДА.

Начальник Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону Надія Бондарчук доповіла про підготовку проектів, які можуть реалізуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджетного місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

До речі, Чернігівщині передбачено 84,8 мільйона гривень державних коштів. Тож найближчим часом ОТГ спланують, на які проекти використовуватимуть кошти.

Міжвідомча комісія Мінрегіону погодила області 39 проектів, які цьогоріч реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в сумі понад 101 мільйон гривень. Всього ж на розгляд комісії подавали 41 проект.

Леонід Сахневич зазначив, що незатверджений залишок коштів наразі складає 11,5 мільйона гривень. Тож найближчим часом об’єкти будуть подані на погодження на чергове засідання Міжвідомчої комісії.

Кошти ДФРР планують використати переважно на енергоефективні заходи в закладах освіти та охорони здоров’я. Крім того, 40 мільйонів гривень затвердили на закупівлю медичного лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення обласного онкологічного диспансеру. При цьому 4,4 мільйона гривень — співфінансування з обласного бюджету.

Щодо розвитку Нового освітнього простору — в області визначено 10 опорних загальноосвітніх навчальних закладів. Серед пріоритетних — Ріпкинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

У Чернігівській ЗОШ № 3 у 2016 році проведено ремонтні роботи на суму понад 862 тисячі гривень та на 211,5 тисячі гривень придбано комп’ютерне обладнання.

Для Ріпкинської школи минулоріч придбано обладнання для кабінетів з природничо-математичних дисциплін на суму понад 1,3 мільйона гривень, шкільний автобус (майже 1,4 мільйона гривень), проведено заміну вікон та дверей, ремонт їдальні (768 тисяч гривень). Цього року Державною міжвідомчою комісією затверджено проект капітального ремонту покрівлі школи на суму майже 2,4 мільйона гривень.

Понад 1,1 мільйона гривень з державного фонду регіонального розвитку передбачено для проведення ремонтних робіт в Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської та більше 557 тисяч гривень — у Городнянській районній гімназії. Понад 4 мільйона гривень субвенції з держбюджету розподілено для Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного та 680 тисяч гривень — для Сосницької гімназії імені О.П. Довженка.

На реконструкцію та капітальний ремонт в інших закладах планується залучення коштів місцевих бюджетів та інших не заборонених законодавством коштів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.