Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:38:41

Проведено заходи громадської Акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"

26.06.2017   07:49

23 червня фахівці Сновського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно із представниками Національної поліції, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, управління експлуатації газового господарства провели для малечі, яка відпочиває в дитячому оздоровчому закладі в місті Сновськ, пізнавальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Під час даного заходу рятувальники продемонстрували дітям пожежно-рятувальну техніку, її оснащення, як користуватися вогнегасником, а також ліквідували умовну пожежу. Всі бажаючі мали змогу посидіти за кермом автомобіля та приміряти бойовий одяг рятувальника.

Також надзвичайники розповіли дітям основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватися влітку під час відпочинку біля водойм, в природних екосистемах й нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів.

Медпрацівники, у свою чергу, розповіли дітям про методи надання першої невідкладної допомоги в різних життєвих ситуаціях, продемонстрували способи накладання шин і пов’язок, правила транспортування постраждалих, а також ознайомили малечу з оснащенням реанімаційного автомобіля.

Представники газової служби  закликали дітей дбайливо поводитись під час користування газовими приладами.

На завершення рятувальники вручили усім учасникам акції профілактичні пам'ятки та листівки.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.