Юні науковці підкорювали VII Конгрес Українського товариства нейронаук
Днями в Києві для учнів 9-11 класів пройшла Всеукраїнська школа-семінар «Сучасні методи дослідження мозку».
Захід відбувся в рамках VII Конгресу Українського товариства нейронаук за участю науковців з України, Турції, Ізраїлю, Європи, США. Організатором школи-семінару став Національний центр «Мала академія наук України».
Чернігівщину з роботою «Адаптивні можливості серцево-судинної системи після психоемоційних навантажень в залежності від активності моноамінергійних систем мозку» представив учень 10 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №19 Павло Нагорний. Він дослідив, яким чином на адаптивні можливості серцево-судинної системи впливає щоденний перегляд різного інформаційного контенту, а також вроджені особливості центральної нервової системи.
В подальшому Павло планує розширювати свої дослідження та представити їх на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році.
Юні науковці з усієї країни прослухали лекції відомих вчених, ознайомилися з роботою нейробіологічних лабораторій на практичних заняттях. Також презентували свої науково-дослідницькі роботи й отримали рекомендації щодо подальших досліджень від провідних вчених Інституту фізіології імені О.О. Богомольця.
На урочистому закритті Конгресу всім учасникам школи-семінару видали іменні сертифікати.
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.