Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 січня, 04:39:24

Управління персоналом в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування

15.06.2017   08:06Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар щодо управління персоналом в органах місцевої влади проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 14 – 15 червня.

Навчання призначене для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад та працівників виконавчого апарату об’єднаних територіальних громад, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Під час семінару розглядаються питання впровадження Закону України «Про державну службу» в обласній та районних державних адміністраціях; порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби (умови проведення конкурсу, вимоги до професійної компетентності кандидатів, порядок проведення тестування, співбесіди та інших видів оцінювання кандидатів); порядок організації проведення спеціальної перевірки відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції» та перевірки відповідно до ЗУ «Про очищення влади».

Також висвітлюються особливості проходження державної служби (умови та порядок надання відпусток, організація кадрового діловодства та приведення особових справ державних службовців у відповідність до діючого законодавства про державну службу); дисциплінарної відповідальності державних службовців; врегулювання конфлікту інтересів; дотримання вимог чинного законодавства щодо прийняття на державну службу (присвоєння рангів державних службовців, обчислення стажу роботи, встановлення надбавок та заохочень) та представлення до нагородження державними нагородами, відомчими та відзнаками обласної державної адміністрації.

Наостанок слухачі дізнаються про основні завдання та організацію роботи з документами в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування; шляхи та методи запобігання синдрому «професійного вигорання» керівника і підлеглих на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 43 нових випадків, 5 летальних та 249 одужавших

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 43 нових випадків, 5 летальних та 249 одужавших 19:01

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 січня в області зафіксовано 43 нових випадки COVID-19.

Студентам чернігівських вишів призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України

Студентам чернігівських вишів призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України 15:06

Троє чернігівських студентів потрапили до числа стипендіатів Кабінету Міністрів України.

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 12 пожеж, у вогні 2 особи загинули, 3 травмовано та одну врятовано

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 12 пожеж, у вогні 2 особи загинули, 3 травмовано та одну врятовано 12:03

За минулу добу вогнеборці підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області 12 разів залучалися до ліквідації пожеж, 10 з яких виникли у житловому секторі громадян, 1 на транспорті та 1 інші.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівець з ознаками алкогольного сп’яніння керував автомобілем, який перебував у розшуку

Чернігівець з ознаками алкогольного сп’яніння керував автомобілем, який перебував у розшуку 11:23

Сьогодні вночі на проспекті Миру екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль ВАЗ-2101. Як з’ясувалося, за кермом перебував 25-річний чернігівець.