Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:15:11

Ювілей дитячого туризму на Чернігівщині

27.10.2011   16:49Агенцiя

Дев’яносторіччю виникнення дитячого туризму на Чернігівщині була присвячена конференція Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.

Програма конференції була різноманітною та цікавою. Пленарне засідання відкрили директор Інституту Олександр Коваленко і завідувач кафедри етнології та краєзнавчо – туристичної роботи Юрій Русанов, привітавши гостей, учасників заходу, наголосивши на важливості популяризації дитячого туризму на Чернігівщині.

Розпочав конференцію директор обласного Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Петро Степовик. Він ознайомив присутніх основними напрямами роботи Центру на сучасному етапі та з планами на майбутнє.

Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради Вадим Антошин охарактеризував особливості сучасного стану сфери туристичних послуг Чернігова, поділився планами по розбудові та вдосконаленню туристичної інфраструктури міста.

Після пленарного засідання науковці й студенти ділилися думками на секційних засіданнях.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.