Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 14:30:22

Основні напрями організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи

07.06.2017   17:39Агенцiя

Про основні напрями організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи йдеться під час тематичного короткотермінового семінару, який проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 6 по 9 червня.

Участь у навчанні беруть спеціалісти відділу організації контрольно-перевірочної роботи та відділів контрольно-перевірочної роботи № 1-4 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в області.

Під час семінару висвітлюватимуться пріоритетні завдання підрозділів контрольно-перевірочної роботи органів ПФУ; стратегія модернізації та розвитку ПФУ на період до 2020 року; регламент організації контрольно-перевірочної роботи в органах ПФУ в  області; цільове використання коштів та фінансовий аудит.

Увага присутніх звертатиметься на актуальні питання забезпечення додержання законодавства в діяльності органів ПФУ; положення антикорупційного законодавства; практичні аспекти контролю за достовірністю документів, виданих для призначення пенсії та організацію роботи органів ПФУ щодо виконання законодавства про пенсійне забезпечення.

Фахівці відділів контрольно-перевірочної роботи дізнаються про новітні технології та сервіси ПФУ; практичні аспекти використання даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування в органах ПФУ.

Також програмою семінару передбачена серія практичних занять та тренінгів, присвячених питанням ділового мовлення, ораторського мистецтва, корпоративної культури державного службовця та методів подолання синдрому професійного вигорання.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 733 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 733 особи 11:41

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 вересня в області щеплено першою та другою дозою 296 277 людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини