Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:13:46

Основні напрями організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи

07.06.2017   17:39Агенцiя

Про основні напрями організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи йдеться під час тематичного короткотермінового семінару, який проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 6 по 9 червня.

Участь у навчанні беруть спеціалісти відділу організації контрольно-перевірочної роботи та відділів контрольно-перевірочної роботи № 1-4 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в області.

Під час семінару висвітлюватимуться пріоритетні завдання підрозділів контрольно-перевірочної роботи органів ПФУ; стратегія модернізації та розвитку ПФУ на період до 2020 року; регламент організації контрольно-перевірочної роботи в органах ПФУ в  області; цільове використання коштів та фінансовий аудит.

Увага присутніх звертатиметься на актуальні питання забезпечення додержання законодавства в діяльності органів ПФУ; положення антикорупційного законодавства; практичні аспекти контролю за достовірністю документів, виданих для призначення пенсії та організацію роботи органів ПФУ щодо виконання законодавства про пенсійне забезпечення.

Фахівці відділів контрольно-перевірочної роботи дізнаються про новітні технології та сервіси ПФУ; практичні аспекти використання даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування в органах ПФУ.

Також програмою семінару передбачена серія практичних занять та тренінгів, присвячених питанням ділового мовлення, ораторського мистецтва, корпоративної культури державного службовця та методів подолання синдрому професійного вигорання.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.