Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:13:18

Зустріч міського голови з директорами шкіл міста: завершення навчального року, проведення ремонтів та підготовка до 1 вересня

07.06.2017   17:36

6 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з директорами загальноосвітніх навчальних закладів міста.6 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з директорами загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Серед порушених міським головою питань переважна більшість стосувалася завершення навчального року, здійснення капітальних та поточних ремонтів, надання школам належного естетичного вигляду та підготовки їх до 1 вересня.

Міський голова вкотре нагадав директорам про те, що треба припинити практику збору батьківських коштів на ремонти шкіл і поставити крапку у цьому питанні. «Ми знайдемо кошти у міському бюджеті, робіть заявки на проведення необхідних поточних та капітальних робіт», - сказав він. 

Владислав Атрошенко наголосив, що в першу чергу місто має зосередити бюджетні кошти на капітальних ремонтах, яких найбільше потребують будівлі шкіл, зокрема, ремонтах покрівель. Цього року заплановані ремонти 12 покрівель шкіл та дитячих дошкільних закладів міста. При міській раді працюватиме комісія, яка перевірятиме відповідність проведених ремонтних робіт вимогам ДБН.

Міський голова також повідомив, що Програма енергозбереження діє, втім відразу всі школи та дитячі садочки охопити неможливо, тому визначаються пріоритетність та доцільність виконання робіт.

Окрім того, місто виділятиме бюджетні кошти на розвиток матеріально-технічної бази шкіл, зокрема, на необхідне сучасне навчально-технічне обладнання кабінетів фізики, хімії, іноземних мов та ін. «До серпневої педагогічної конференції ми маємо остаточно визначитись щодо необхідного розподілу коштів по школах»,- сказав міський голова. 

Владислав Атрошенко також торкнувся питання щодо конфліктної ситуації навколо школи № 32, але без конкретних висновків, а охарактеризувавши подібні ситуації загалом. Він сказав, що реакція на критику в ЗМІ все-таки має бути і вона має бути у публічній площині. Якщо оприлюднені якась помилка або наклеп, то треба заявити публічно про їх неправдивість. Можливо, оприлюднена інформація застаріла і зараз стан речей або погляди в людини вже інші – про це теж треба заявити публічно.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.