Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 02:27:10

Зустріч міського голови з директорами шкіл міста: завершення навчального року, проведення ремонтів та підготовка до 1 вересня

07.06.2017   17:36

6 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з директорами загальноосвітніх навчальних закладів міста.6 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з директорами загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Серед порушених міським головою питань переважна більшість стосувалася завершення навчального року, здійснення капітальних та поточних ремонтів, надання школам належного естетичного вигляду та підготовки їх до 1 вересня.

Міський голова вкотре нагадав директорам про те, що треба припинити практику збору батьківських коштів на ремонти шкіл і поставити крапку у цьому питанні. «Ми знайдемо кошти у міському бюджеті, робіть заявки на проведення необхідних поточних та капітальних робіт», - сказав він. 

Владислав Атрошенко наголосив, що в першу чергу місто має зосередити бюджетні кошти на капітальних ремонтах, яких найбільше потребують будівлі шкіл, зокрема, ремонтах покрівель. Цього року заплановані ремонти 12 покрівель шкіл та дитячих дошкільних закладів міста. При міській раді працюватиме комісія, яка перевірятиме відповідність проведених ремонтних робіт вимогам ДБН.

Міський голова також повідомив, що Програма енергозбереження діє, втім відразу всі школи та дитячі садочки охопити неможливо, тому визначаються пріоритетність та доцільність виконання робіт.

Окрім того, місто виділятиме бюджетні кошти на розвиток матеріально-технічної бази шкіл, зокрема, на необхідне сучасне навчально-технічне обладнання кабінетів фізики, хімії, іноземних мов та ін. «До серпневої педагогічної конференції ми маємо остаточно визначитись щодо необхідного розподілу коштів по школах»,- сказав міський голова. 

Владислав Атрошенко також торкнувся питання щодо конфліктної ситуації навколо школи № 32, але без конкретних висновків, а охарактеризувавши подібні ситуації загалом. Він сказав, що реакція на критику в ЗМІ все-таки має бути і вона має бути у публічній площині. Якщо оприлюднені якась помилка або наклеп, то треба заявити публічно про їх неправдивість. Можливо, оприлюднена інформація застаріла і зараз стан речей або погляди в людини вже інші – про це теж треба заявити публічно.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини