Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:20:55

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Прокопенко С.М. спілкувався з викладачами та студентами ЧДТУ

24.05.2012   08:21Агенцiя

23 травня відбулась зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Прокопенка С.М. із студентами Чернігівського державного технологічного університету з нагоди Дня науки.

З вітальним словом з нагоди свята на початку зустрічі виступив ректор ЧДТУ Сергій Миколайович Шкарлет.

Проректор університету з науково-педагогічної роботи Володимир Вікторович Казимир ознайомив присутніх з науковими здобутками студентів, аспірантів і молодих вчених навчального закладу. Зацікавлення викликали новітні наукові розробки: проект «Рада» (створення системи голосування депутатів Чернігівської обласної ради) та спільний проект з Чернігівською ТЕЦ щодо вдосконалення технологій завантаження вугілля.

Перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Миколайович Прокопенко від імені Чернігівської обласної державної адміністрації та себе особисто щиро і сердечно привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та аспірантів Чернігівського державного технологічного університету із Днем науки.

 У своєму виступі він відзначив: ”Обласна державна адміністрація підтримує зусилля керівництва ЧДТУ спрямовані на те, щоб «вбудувати» університет в народногосподарський комплекс Чернігівщини, підпорядкувати його роботу практичним потребам регіону.

Сьогодні проведено детальний аналіз потреб різних галузей економіки області у кваліфікованих спеціалістах, розроблена програма підготовки відповідних фахівців.

За останній рік за підтримки обласної Держадміністрації у ЧДТУ вже відкриті нові спеціальності, які відповідають цим вимогам.

Політика влади полягає в створенні найсприятливіших умов для запозичення світового досвіду з питань реалізації освітніх проектів, ініціатив та нововведень, що домінують серед світової освітянської спільноти, провадження інноваційних методів організацій навчання.

Виходячи з цього, Кабінет міністрів України прийняв постанови про навчання студентів, стажування аспірантів та науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах за кордоном. За підтримки керівництва області студенти та викладачі Вашого університету отримали можливість поглиблювати свої знання в одну з кращих навчальних закладів Великої Британії – Гліндворському університеті.

Створено умови для налагодження плідної співпраці з освітянами КНР.

Впевнений, що всі ці заходи сприятимуть підготовці висококваліфікованих фахівців так потрібних сьогодні українській державі.

Відзначаючи освітянські і наукові здобутки, хочу наголосити, що ми будемо і надалі працювати над створенням всіх необхідних умов для плідної співпраці студентів, роботодавців і університету з питань працевлаштування та практичної підготовки, кращого узгодження переліку напрямків і спеціальностей, за якими ведеться підготовка, з потребами області. У розв’язанні цих проблем можете розраховувати на всебічну підтримку і допомогу обласної державної адміністрації та обласної ради.

Впевнений, що в університету і його студентів хороше майбутнє.”

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Миколайович Прокопенко привітав кращих студентів-науковців ЧДТУ, які відзначені подяками голови обласної державної адміністрації та вручив подарунок представнику студентства Чернігівського державного технологічного університету - голові Студентської ради навчального закладу Завгородній Наталії.

Присутніх на зустрічі вітали талановиті студенти університету, учасники театру тіней «Firefliers".

http://www.stu.cn.ua/news_view/385/

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).