Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 00:30:18

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Прокопенко С.М. спілкувався з викладачами та студентами ЧДТУ

24.05.2012   08:21Агенцiя

23 травня відбулась зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Прокопенка С.М. із студентами Чернігівського державного технологічного університету з нагоди Дня науки.

З вітальним словом з нагоди свята на початку зустрічі виступив ректор ЧДТУ Сергій Миколайович Шкарлет.

Проректор університету з науково-педагогічної роботи Володимир Вікторович Казимир ознайомив присутніх з науковими здобутками студентів, аспірантів і молодих вчених навчального закладу. Зацікавлення викликали новітні наукові розробки: проект «Рада» (створення системи голосування депутатів Чернігівської обласної ради) та спільний проект з Чернігівською ТЕЦ щодо вдосконалення технологій завантаження вугілля.

Перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Миколайович Прокопенко від імені Чернігівської обласної державної адміністрації та себе особисто щиро і сердечно привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та аспірантів Чернігівського державного технологічного університету із Днем науки.

 У своєму виступі він відзначив: ”Обласна державна адміністрація підтримує зусилля керівництва ЧДТУ спрямовані на те, щоб «вбудувати» університет в народногосподарський комплекс Чернігівщини, підпорядкувати його роботу практичним потребам регіону.

Сьогодні проведено детальний аналіз потреб різних галузей економіки області у кваліфікованих спеціалістах, розроблена програма підготовки відповідних фахівців.

За останній рік за підтримки обласної Держадміністрації у ЧДТУ вже відкриті нові спеціальності, які відповідають цим вимогам.

Політика влади полягає в створенні найсприятливіших умов для запозичення світового досвіду з питань реалізації освітніх проектів, ініціатив та нововведень, що домінують серед світової освітянської спільноти, провадження інноваційних методів організацій навчання.

Виходячи з цього, Кабінет міністрів України прийняв постанови про навчання студентів, стажування аспірантів та науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах за кордоном. За підтримки керівництва області студенти та викладачі Вашого університету отримали можливість поглиблювати свої знання в одну з кращих навчальних закладів Великої Британії – Гліндворському університеті.

Створено умови для налагодження плідної співпраці з освітянами КНР.

Впевнений, що всі ці заходи сприятимуть підготовці висококваліфікованих фахівців так потрібних сьогодні українській державі.

Відзначаючи освітянські і наукові здобутки, хочу наголосити, що ми будемо і надалі працювати над створенням всіх необхідних умов для плідної співпраці студентів, роботодавців і університету з питань працевлаштування та практичної підготовки, кращого узгодження переліку напрямків і спеціальностей, за якими ведеться підготовка, з потребами області. У розв’язанні цих проблем можете розраховувати на всебічну підтримку і допомогу обласної державної адміністрації та обласної ради.

Впевнений, що в університету і його студентів хороше майбутнє.”

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Миколайович Прокопенко привітав кращих студентів-науковців ЧДТУ, які відзначені подяками голови обласної державної адміністрації та вручив подарунок представнику студентства Чернігівського державного технологічного університету - голові Студентської ради навчального закладу Завгородній Наталії.

Присутніх на зустрічі вітали талановиті студенти університету, учасники театру тіней «Firefliers".

http://www.stu.cn.ua/news_view/385/

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».