Застосування нових медіа у публічному адмініструванні
Про застосування нових медіа в роботі органів місцевого самоврядування йдеться під час семінару, який Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 25 – 26 травня проводить для заступників голів районних рад, секретарів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.
Навчання проходить у формі практичних занять, учасники яких мають нагоду дізнатися про особливості формування і просування бренду місцевого самоврядування; PR в органах місцевого самоврядування; принципи і методи побудови ефективних комунікацій та особливості створення контенту.
Також мова йде про навички та інструментарій посадової особи при роботі з новими медіа; специфіку аудиторії нових медіа і канали комунікації; використання комунікаційних сервісів в мережі Інтернет, питання інформаційної безпеки та інформаційної політики органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.