Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 11:41:55

Чернігівський інститут імені Героїв Крут МАУП розкриває інтеграційні аспекти регіонального розвитку

24.05.2012   08:06Агенцiя

22 травня на базі Чернігівського інституту імені Героїв Крут ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом” відбулась IV Міжнародна науково-практична конференція “Інтеграційні аспекти регіонального розвитку”.

У своєму вступному слові директор інституту кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович привітав учасників конференції та побажав їм плідної праці.

Працювали наступні секції:
Секція 1. “Модернізація регіональної економіки в умовах інтеграції в глобальну економічну систему”
Секція 2. “Реформування правової системи України в контексті розбудови правової держави та євроінтеграції”
Секція 3. “Трансформаційні особливості соціальної складової регіонального розвитку”

У конференції взяли участь:
Клаус Шефер (Німеччина) – доктор-інженер технічних наук, професор Технічного рурського університету Бохума, технічний директор концерну “Оерлікон-Бармаг”, тема доповіді “Управління розвитком”.
Віхров Олександр Петрович – доктор юридичних наук, професор кафедри правових дисциплін Чернігівського Національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, тема доповіді “Відмежування господарського права від цивільного на основі Господарського та Цивільного кодексів України”.
Лічковах Володимир Анатолійович – доктор філософських наук, заслужений працівник народної освіти України, професор кафедри гуманітарних дисциплін Чернігівського державного технологічного університету, тема доповіді “Універсалізм і регіоніка в сучасній етнокультурології”.
Тимошко Ганна Миколаївна – доктор філософії освіти, професор кафедри соціальної педагогіки Чернігівського Національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, тема доповіді “Теоретико-методологічний базис організаційної культури в теорії і практиці управління ЗНЗ”.
Співак Володимир Васильович – кандидат філософських наук Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, тема доповіді “Вплив трансформації соціального складу населення Лівобережної України в сер. – 2 пол. ХVІІ ст. на вирішення проблеми багатства у повчаннях Антонія Радивиловського”.

За результатами роботи конференції буде опублікований збірник тез.

Прес-служба Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП

Останні новини Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4 тисячі мешканців Чернігівщини 10:54

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням 10:52

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ліквідовано 19 пожеж, 2 з яких виникли в житловому секторі, 16 в природних екологічних системах та 1 інша

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 10:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень 10:36

Набережну за 11,5 мільйонів гривень будують у Новгороді-Сіверському. Гроші на це виділив Євросоюз — громада виграла конкурс проєктів з розвитку туризму. Про це Суспільному розказала голова міськради Людмила Ткаченко.

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття 10:34

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків йдуть роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .