Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:25:52

День, насичений подіями: замміністра освіти і науки України Павло Хобзей відвідав Чернігівщину

26.05.2017   10:44Агенцiя

У заключний день ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 25 травня до заходу доєднався заступник Міністра освіти і науки України, голова головного штабу з організації та проведення гри «Сокіл» («Джура») Павло Хобзей.

У рамках робочої поїздки до Чернігівської області замміністра ознайомився з облаштуванням наметового містечка, програмою конкурсів і змагань Гри «Сокіл» («Джура»), поспілкувався з її учасниками. Нагадаємо, що захід проходив на базі дитячого табору «Юний турист» у селі Количівка Чернігівського району.

Також Павло Хобзей взяв участь у семінарі директорів професійно-технічних навчальних закладів України, що відбувся в Чернігівському вищому професійному училищі побутового обслуговування. Під час заходу учасники обмінялися досвідом функціонування в Україні навчально-практичних центрів, створених на базі професійно-технічних навчальних закладів за кошти державного бюджету у 2016 році. Також обговорили цьогорічні перспективи створення таких центрів.

У рамках семінару відбувся «круглий стіл», на якому йшлося про проблеми та подальші плани створення і розвитку навчально-практичних центрів сучасних швейних технологій.

У ході візиту замміністра відвідав опорну Ріпкинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2, ознайомився із станом матеріально-технічної та навчально-методичних баз закладу. Також він зустрівся з учнівським і педагогічним колективом школи та керівництвом Ріпкинського району. Головною темою розмови стало пілотне впровадження в навчальному закладі з 1 вересня 2017 року нового Державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа».

Павло Хобзей також взяв участь в урочистому закритті ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбулося на Красній площі обласного центру, а також зустрівся з керівниками органів управління освітою, завідувачами та директорами районних і міських методичних кабінетів.

 
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації 

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.