Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 06:03:39

Військовий аташе Норвегії привітав випускників курсів "Україна-Норвегія"

20.05.2017   12:38Агенцiя

В Чернігівському національному технологічному університеті шістдесят п’ять колишніх військових, учасників бойових дій та членів їх сімей отримали дипломи про перепідготовку.

Якщо минулий набір слухачів навчався лише  за однією спеціальністю «Інтернет-технології в бізнесі та WEB-дизайн», то цього разу слухачі опановували ще одну нову, не менш цікаву спеціальність «Готельно-ресторанний бізнес».

Як зазначив військовий аташе Норвегії в Україні Ханс Петтер Мідттун, особливість проекту полягає в унікальності навчання кожного регіону, враховуючи ринок праці.  

На майбутнє, організатори та координатори проекту планують розширювати свою діяльність та організувати підготовку реабілітологів.

Для самих слухачів навчання стало дуже цікавим і багато з них вже працюють над власними проектами.

В урочистій обстановці, під оплески залу випускники отримали дипломи, а творчі  колективи подарували їм свої музичні вітання.

Вже незабаром слухачі зможуть впровадити свої проекти в життя та знайти собі гідну роботу.
 

Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини