Чернігівська молодь навчалася основним аспектам з волонтерства
З 15 по 16 травня пройшов дводенний тренінговий курс "Школа Волонтера" - спільний проект Молодіжного центру праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, громадської організації "Сфера молоді" та волонтерів Корпусу Миру США в Україні.
35 учнів освітніх навчальних закладів стали учасниками чотирьох тренігів. "Волонтерство. Яким має бути волонтер. Основи волонтерської роботи", - так звучала тема першого засідання.
З метою розкриття особливостей та визначення ефективних шляхів роботи в команді, формування навичок тімбілдінгу, сприяння усвідомленню ефективності використання стратегії співробітництва на шляху спільного досягнення мети відбулося навчання з теми: "Командоутворення. Способи вирішення конфліктних ситуацій у волонтерській групі".
З метою підвищення ефективності комунікації в процесі міжособистісної взаємодії було реалізовано тренінг "Основи ефективної комунікації в волонтерській роботі". Для сприяння розуміння лідерства як складової життєвого самовизначення, розширення уявлень про лідерство як спосіб організації та управління малою групою, формуванню лідерської Я-концепції, відповідальності та лідерського світогляду проведено тренінг "Лідер. Лідерство як основа волонтерства. Як розвивати лідерські якості?".
У результаті курсу учасники отримали сертифікати за отримані знання та вміння, необхідні для здійснення волонтерської роботи. Важливим аспектом курсу є те, що в процесі підготовки волонтерів основний акцент спрямовано на формування в учасників відповідних знань, умінь та навичок діяльності в окремих, чітко визначених напрямах за допомогою виконання інтерактивних завдань, вправ та роботи в парах і малих групах.
Дякуємо за співпрацю і підтримку голові Корейського культурного центру в місті Чернігові - Хен Чанмину (Chang-Min Hyun) у реалізації тренінгу "Основи ефективної комунікації у волонтерській роботі".
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському реабілітаційному центрі «RECOVERY» писали Радіодиктант національної єдності 09:33
Учора, в День української писемності та мови, вже 26 рік поспіль відбувся флешмоб, що об’єднує українців у всьому світі, – Радіодиктант національної єдності.
Небезпечні забавки: патрульні двічі реагували на повідомлення про стрілянину 08:30
26 жовтня, близько 13-ї години, на лінію 102 звернулася громадянка, яка повідомила, що на одному з дитячих майданчиків на вулиці Шевченка двоє чоловіків стріляють по пляшках.
Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42
27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43
Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.