Наукова діяльність в Чернігівський області у І кварталі 2012 року. ДОВІДКА
Науковими організаціями області протягом І кварталу 2012 р. виконано наукових та науково-технічних робіт на суму 6,7 млн.грн. Близько двох третин загального обсягу робіт становили науково-дослідні, серед яких фундаментальні та прикладні дослідження розподілилися майже порівну.
Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського
Найбільший обсяг науково-технічних робіт на суму 4,4 млн.грн. виконано в галузі природничих наук, з них понад 40% - у галузі сільськогосподарських наук.
Із державного бюджету на виконання наукових та науково-технічних робіт надійшло 3,4 млн.грн., або 50,7% загального обсягу внутрішніх витрат. Пріоритетними напрямами бюджетного фінансування залишається діяльність у галузях сільськогосподарських та біологічних наук, в які спрямовано, відповідно, 49,6% та 39,5% загального обсягу бюджетних коштів.
Загальна чисельність працюючих у наукових організаціях станом на 1 квітня 2012 р. становила 589 осіб, в їх числі 8 докторів і 58 кандидатів наук.
Найбільш активними в проведенні наукових досліджень та розробок були Чернігівський інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААНУ, Ніжинський НВК "Прогрес", Чернігівське відділення Українського державного геологорозвідувального інституту, Чернігівський центр "Облдержродючість", Носівська селекційно-дослідна станція НААНУ.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
6 березня: цей день в Україні і світі 09:46
День 1472 Російська агресія - Day 1472 Russian aggression
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.