Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 03:38:40

У Чернігові три навчальних заклади з 1 вересня змінять свою назву

16.05.2017   08:10

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради з метою впорядкування назв навчальних закладів міста прийнято рішення щодо зміни назв трьох навчальних закладів.

А саме: до назви «Інформаційно-технологічний ліцей № 16 Чернігівської міської ради Чернігівської області» додаються слова – «комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс», а до назв «Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 68 «Пізнайко» Чернігівської міської ради Чернігівської області» та «Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 72 Чернігівської міської ради Чернігівської області» додаються слова «центр розвитку дитини».

Дане рішення набирає чинності з 1 вересня 2017 року.

За словами начальника управління освіти міської ради Василя Білогури, зміна назви ліцею № 16 дозволить створити ланку початкової школи та набрати перший клас. На сьогоднішній день це заклад з поглибленим вивченням інформативних технологій. Тепер у цьому навчальному закладі буде й своя початкова школа, де інформатика вивчатиметься, починаючи з 2-го класу.

Крім того, створення навчально-виховного комплексу такого типу дасть можливість уникнути проблем, пов’язаних з наступністю початкової та основної школи, тобто стрибкоподібного переходу до нових методів навчання, непідготовленості учнів до сприйняття ускладненого матеріалу змісту навчальних предметів у 5-му класі.

Програмою розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста», затвердженою депутатами Чернігівської міської ради у жовтні 2016 року, передбачено створення на базі дошкільних навчальних закладів № 68 (Новозаводський р-н) та № 72 (Деснянський р-н) центрів розвитку дитини. Вони дозволять впровадити нові форми роботи з дітьми дошкільного віку, спрямовані на забезпечення різнобічного розвитку кожної дитини з урахуванням її здібностей, індивідуальних, психологічних та фізичних особливостей.

Такі центри розвитку дитини на базі інших ДНЗ міста відкриватимуться протягом наступних п’яти років.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.